UAB "MANKERA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 261 102 |
| 47 909 |
| 20 488 |
| 19 878 |
| 3 647 |
| 8,42 |
| 7,61 |
| 104 808 |
| 13 341 |
| 35 090 |
| 83 059 |
| 0,27 |
| 0,13 |
| 13,41 |
| 35 026 |
| 8,42 |
| 21 996 |
| 2024 |
|---|
| 258 965 |
| 42 663 |
| 41 840 |
| 39 748 |
| 6 548 |
| 55,07 |
| 15,35 |
| 144 556 |
| 12 261 |
| 142 365 |
| 14 452 |
| 0,01 |
| 0,08 |
| - |
| - |
| 15,95 |
| 41 311 |
| 2025 |
|---|
| 280 900 |
| 50 250 |
| 22 994 |
| 21 604 |
| 3 865 |
| 55,11 |
| 7,69 |
| 166 159 |
| 9 850 |
| 136 992 |
| 38 575 |
| 0,10 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 8,13 |
| 22 831 |
| 2025 |
|---|
| 280 900 |
| 50 250 |
| 22 994 |
| 21 604 |
| 3 865 |
| 55,11 |
| 7,69 |
| 166 159 |
| 9 850 |
| 136 992 |
| 38 575 |
| 0,10 |
| 0,06 |
| - |
| - |
| 8,13 |
| 22 831 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
280 900 €8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
50 250 €18 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
22 994 €-45 % *
Grynasis pelnas (€)
21 604 €-46 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 865 €-41 % *
Bendras pelningumas (%)
55,11 %0,07 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,69 %-49,90 % *
Nuosavas kapitalas (€)
166 159 €15 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 850 €-20 % *
Ilgalaikis turtas (€)
136 992 €-4 % *
Trumpalaikis turtas (€)
38 575 €167 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 900,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,06 -25,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,13 %-49,03 % *
EBIT (€)
22 831 €-45 % *
