UAB Mano Būsto priežiūra Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 17 438 000 |
| 72 616 |
| 2 024 000 |
| 1 861 000 |
| 7 750 |
| 23,65 |
| 10,67 |
| 3 147 000 |
| 3 801 000 |
| 462 000 |
| 6 222 000 |
| 0,14 |
| 1,21 |
| 11,58 |
| 2 019 000 |
| 11,29 |
| 1 968 000 |
| 2023 |
|---|
| 18 794 000 |
| 79 822 |
| 2 663 000 |
| 2 354 000 |
| 9 998 |
| 21,66 |
| 12,53 |
| 4 274 000 |
| 2 471 000 |
| 361 000 |
| 6 292 000 |
| 0,20 |
| 0,58 |
| 14,37 |
| 2 700 000 |
| 14,25 |
| 2 679 000 |
| 2024 |
|---|
| 18 705 000 |
| 83 270 |
| 2 042 000 |
| 2 013 000 |
| 8 961 |
| 19,14 |
| 10,76 |
| 5 287 000 |
| 2 056 000 |
| 151 000 |
| 7 020 000 |
| 0,27 |
| 0,39 |
| 10,98 |
| 2 054 000 |
| 10,86 |
| 2 032 000 |
| 2024 |
|---|
| 18 705 000 |
| 83 270 |
| 2 042 000 |
| 2 013 000 |
| 8 961 |
| 19,14 |
| 10,76 |
| 5 287 000 |
| 2 056 000 |
| 151 000 |
| 7 020 000 |
| 0,27 |
| 0,39 |
| 10,98 |
| 2 054 000 |
| 10,86 |
| 2 032 000 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
18 705 000 €0 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
83 270 €4 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 042 000 €-23 % *
Grynasis pelnas (€)
2 013 000 €-14 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 961 €-10 % *
Bendras pelningumas (%)
19,14 %-11,63 % *
Grynasis pelningumas (%)
10,76 %-14,13 % *
Nuosavas kapitalas (€)
5 287 000 €24 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
2 056 000 €-17 % *
Ilgalaikis turtas (€)
151 000 €-58 % *
Trumpalaikis turtas (€)
7 020 000 €12 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,27 35,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,39 -32,76 % *
EBITDA marža (%)
10,98 %-23,59 % *
EBITDA (€)
2 054 000 €-24 % *
EBIT marža (%)
10,86 %-23,79 % *
EBIT (€)
2 032 000 €-24 % *
