UAB "Manvela" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 70 487 |
| 23 496 |
| 49 984 |
| 47 484 |
| 15 828 |
| 74,90 |
| 67,37 |
| 102 428 |
| 40 801 |
| 88 415 |
| 54 814 |
| 0,20 |
| 0,40 |
| 95,69 |
| 67 449 |
| 74,90 |
| 52 797 |
| 2023 |
|---|
| 95 430 |
| 31 810 |
| 24 672 |
| 23 417 |
| 7 806 |
| 81,16 |
| 24,54 |
| 125 844 |
| 39 332 |
| 73 764 |
| 88 132 |
| 0,51 |
| 0,31 |
| 96,52 |
| 92 107 |
| 81,16 |
| 77 455 |
| 2024 |
|---|
| 87 142 |
| 29 047 |
| 17 463 |
| 16 590 |
| 5 530 |
| 76,21 |
| 19,04 |
| 142 434 |
| 39 168 |
| 58 016 |
| 114 368 |
| 0,86 |
| 0,27 |
| 95,10 |
| 82 872 |
| 76,21 |
| 66 411 |
| 2024 |
|---|
| 87 142 |
| 29 047 |
| 17 463 |
| 16 590 |
| 5 530 |
| 76,21 |
| 19,04 |
| 142 434 |
| 39 168 |
| 58 016 |
| 114 368 |
| 0,86 |
| 0,27 |
| 95,10 |
| 82 872 |
| 76,21 |
| 66 411 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
87 142 €-9 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
29 047 €-9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
17 463 €-29 % *
Grynasis pelnas (€)
16 590 €-29 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 530 €-29 % *
Bendras pelningumas (%)
76,21 %-6,10 % *
Grynasis pelningumas (%)
19,04 %-22,41 % *
Nuosavas kapitalas (€)
142 434 €13 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
39 168 €0 % *
Ilgalaikis turtas (€)
58 016 €-21 % *
Trumpalaikis turtas (€)
114 368 €30 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,86 68,63 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,27 -12,90 % *
EBITDA marža (%)
95,10 %-1,47 % *
EBITDA (€)
82 872 €-10 % *
EBIT marža (%)
76,21 %-6,10 % *
EBIT (€)
66 411 €-14 % *
