UAB "Marlanga"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2014-09-16Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
1* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
Duomenų nėra* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,14 €* per paskutinius metus
Pajamos
473 334 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
3
SąsajosIšsamus monitoringas
27
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
1171
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Marlanga" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 367 952 |
| 367 952 |
| 14 858 |
| 12 629 |
| 12 629 |
| 18,53 |
| 3,43 |
| 113 060 |
| 302 256 |
| 2 659 |
| 412 559 |
| 2024 |
|---|
| 375 632 |
| 375 632 |
| -19 086 |
| -19 304 |
| -19 304 |
| 12,46 |
| -5,14 |
| 93 756 |
| 167 317 |
| 2 527 |
| 258 340 |
| 2025 |
|---|
| 473 334 |
| 473 334 |
| 217 |
| 194 |
| 194 |
| 10,95 |
| 0,04 |
| 93 950 |
| 189 986 |
| 1 661 |
| 281 178 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 473 334 |
| 473 334 |
| 217 |
| 194 |
| 194 |
| 10,95 |
| 0,04 |
| 93 950 |
| 189 986 |
| 1 661 |
| 281 178 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
473 334 €26 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
473 334 €26 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
217 €101 % *
Grynasis pelnas (€)
194 €101 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
194 €101 % *
Bendras pelningumas (%)
10,95 %-12,12 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,04 %100,78 % *
Nuosavas kapitalas (€)
93 950 €0 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
189 986 €14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 661 €-34 % *
Trumpalaikis turtas (€)
281 178 €9 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
1
Didžiausia skola
SODRA
Bendra nepadengtų skolų suma
0,14 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
1
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
SUBARU IMPREZAPirma registracija: 2012-09-12 | Keleivinis automobilis | 1 998,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
Subsidies for downtime in 2021 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
29-24-2128 2022-08-11 | 2022-08-12 / 2025-08-11 | Kauno miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
29-24-2128 2022-08-11 | 2022-08-12 / 2025-08-12 | Kauno miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
29-24-1008 2021-05-05 | 2021-05-07 / 2022-05-07 | Kauno miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
29-24-362 2020-02-24 | 2020-02-24 / 2021-02-24 | Kauno miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
1* per paskutinius metusSutarčių vertė
1 743 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2025-05-16 | Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla | 1 743 € | PVC puta |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
303385209Reg. date:
2014-09-03Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
1Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
303336308Reg. date:
2014-06-23Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
3Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
303291717Reg. date:
2014-04-16Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
303388447Reg. date:
2014-09-08Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
5Category:
Pastatų remontas ir renovacijaComp. code:
303386866Reg. date:
2014-09-05Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
7Aprašymas
Apie UAB "Marlanga"
UAB "Marlanga" buvo įkurta 2014-09-16. Pagrindinė įmonės veikla – Pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - EVRK 2.1), 41.00.20. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Marlanga" pardavimo pajamos buvo 473 334 EUR, grynasis pelnas 194 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 1. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Panevėžys, Įmonių g. 5D-3, LT-35101.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Savo pasirinkimu vykdyti ir plėtoti bet kurią įstatymų nedraudžiamą komercinę, ūkinę, finansinę ar pramoninę veiklą, alternatyvią elektros gamybą ir pardavimą, įskaitant, bet neapsiribojant, teikti paslaugas, pirkti-parduoti prekes bei atlikti darbus ir bendradarbiauti dėl to ir kitų dalykų bet kuriuo būdu su kitais asmenimis, taip pat steigti, dalyvauti, valdyti, finansuoti ir likviduoti kitus juridinius asmenis
Visi duomenys apie UAB "Marlanga" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Marlanga" veikla?
UAB "Marlanga" veikla yra: pastatų remontas ir renovacija (41.00.20 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Marlanga" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Marlanga" pajamos buvo 473 334 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Marlanga" įmonės vadovas?
UAB "Marlanga" įmonės vadovas yra Marius Aleksiejūnas (Direktorius).
Kokie yra UAB "Marlanga" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 303394012
PVM mokėtojo kodas: LT100008919510
Registracijos adresas: Panevėžys, Įmonių g. 5D-3, LT-35101
Koks yra UAB "Marlanga" įmonės kodas?
UAB "Marlanga" įmonės kodas yra 303394012.
Ar UAB "Marlanga" yra patikima įmonė?
UAB "Marlanga" įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Marlanga"?
UAB "Marlanga" turi 1 darbuotoją (2026-05-14).
Koks yra UAB "Marlanga" registracijos adresas?
UAB "Marlanga" registracijos adresas yra Panevėžys, Įmonių g. 5D-3, LT-35101.
Ar UAB "Marlanga" turi skolų?
VMI skola: 0,00 EUR., SODRA skola: 0,14 EUR.

