UAB "MAX TOP1" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 682 385 |
| 173 194 |
| 1 250 |
| 1 062 |
| 270 |
| 8,39 |
| 0,16 |
| 53 879 |
| 61 655 |
| 219 |
| 114 946 |
| 0,09 |
| 1,14 |
| - |
| - |
| 0,19 |
| 1 329 |
| 2024 |
|---|
| 573 583 |
| 114 717 |
| 1 304 |
| 1 106 |
| 221 |
| 12,39 |
| 0,19 |
| 54 985 |
| 103 500 |
| 7 023 |
| 151 074 |
| 0,09 |
| 1,88 |
| - |
| - |
| 0,24 |
| 1 358 |
| 2025 |
|---|
| 575 962 |
| 115 192 |
| 1 013 |
| 851 |
| 170 |
| 16,15 |
| 0,15 |
| 55 836 |
| 115 104 |
| 5 854 |
| 164 786 |
| 0,09 |
| 2,06 |
| - |
| - |
| 0,18 |
| 1 041 |
| 2025 |
|---|
| 575 962 |
| 115 192 |
| 1 013 |
| 851 |
| 170 |
| 16,15 |
| 0,15 |
| 55 836 |
| 115 104 |
| 5 854 |
| 164 786 |
| 0,09 |
| 2,06 |
| - |
| - |
| 0,18 |
| 1 041 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
575 962 €0 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
115 192 €0 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 013 €-22 % *
Grynasis pelnas (€)
851 €-23 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
170 €-23 % *
Bendras pelningumas (%)
16,15 %30,35 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,15 %-21,05 % *
Nuosavas kapitalas (€)
55 836 €2 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
115 104 €11 % *
Ilgalaikis turtas (€)
5 854 €-17 % *
Trumpalaikis turtas (€)
164 786 €9 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,09 0,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,06 9,57 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,18 %-25,00 % *
EBIT (€)
1 041 €-23 % *
