UAB "Mėlynšilis" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 468 491 |
| 244 006 |
| 2 703 |
| 2 341 |
| 1 219 |
| 2,41 |
| 0,50 |
| 4 925 |
| 62 297 |
| 0 |
| 66 586 |
| 0,01 |
| 12,65 |
| - |
| - |
| 0,58 |
| 2 703 |
| 2024 |
|---|
| 1 287 136 |
| 552 419 |
| 30 835 |
| 26 105 |
| 11 204 |
| 3,75 |
| 2,03 |
| 31 030 |
| 128 151 |
| 3 982 |
| 154 225 |
| 0,02 |
| 4,13 |
| - |
| - |
| 2,40 |
| 30 835 |
| 2025 |
|---|
| 384 316 |
| 162 846 |
| -16 177 |
| -16 177 |
| -6 855 |
| 0,98 |
| -4,21 |
| 14 853 |
| 39 668 |
| 2 126 |
| 51 472 |
| 0,03 |
| 2,67 |
| - |
| - |
| -4,20 |
| -16 128 |
| 2025 |
|---|
| 384 316 |
| 162 846 |
| -16 177 |
| -16 177 |
| -6 855 |
| 0,98 |
| -4,21 |
| 14 853 |
| 39 668 |
| 2 126 |
| 51 472 |
| 0,03 |
| 2,67 |
| - |
| - |
| -4,20 |
| -16 128 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
384 316 €-70 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
162 846 €-71 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-16 177 €-152 % *
Grynasis pelnas (€)
-16 177 €-162 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-6 855 €-161 % *
Bendras pelningumas (%)
0,98 %-73,87 % *
Grynasis pelningumas (%)
-4,21 %-307,39 % *
Nuosavas kapitalas (€)
14 853 €-52 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
39 668 €-69 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 126 €-47 % *
Trumpalaikis turtas (€)
51 472 €-67 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,03 50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,67 -35,35 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-4,20 %-275,00 % *
EBIT (€)
-16 128 €-152 % *
