UAB Mlx-ex Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 335 940 |
| - |
| 138 327 |
| 117 476 |
| - |
| 50,84 |
| 34,97 |
| 117 476 |
| 62 558 |
| 18 798 |
| 161 236 |
| 0,29 |
| 0,53 |
| - |
| - |
| 35,02 |
| 117 645 |
| 2023 |
|---|
| 100 391 |
| - |
| 45 951 |
| 43 646 |
| - |
| 62,50 |
| 43,48 |
| 120 749 |
| 1 488 |
| 113 955 |
| 8 282 |
| 0,07 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 45,77 |
| 45 951 |
| 2024 |
|---|
| 217 809 |
| 217 809 |
| 89 403 |
| 84 901 |
| 84 901 |
| 62,78 |
| 38,98 |
| 161 238 |
| 4 552 |
| 92 825 |
| 72 965 |
| 0,31 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 41,05 |
| 89 403 |
| 2024 |
|---|
| 217 809 |
| 217 809 |
| 89 403 |
| 84 901 |
| 84 901 |
| 62,78 |
| 38,98 |
| 161 238 |
| 4 552 |
| 92 825 |
| 72 965 |
| 0,31 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 41,05 |
| 89 403 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
217 809 €117 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
217 809 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
89 403 €95 % *
Grynasis pelnas (€)
84 901 €95 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
84 901 €- *
Bendras pelningumas (%)
62,78 %0,45 % *
Grynasis pelningumas (%)
38,98 %-10,35 % *
Nuosavas kapitalas (€)
161 238 €34 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
4 552 €206 % *
Ilgalaikis turtas (€)
92 825 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
72 965 €781 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,31 342,86 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,03 200,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
41,05 %-10,31 % *
EBIT (€)
89 403 €95 % *
