UAB Mocap solution Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 269 309 |
| 269 309 |
| 3 939 |
| 3 742 |
| 3 742 |
| 1,77 |
| 1,39 |
| 4 742 |
| 55 481 |
| 0 |
| 60 223 |
| 0,02 |
| 11,70 |
| - |
| - |
| 1,77 |
| 4 768 |
| 2024 |
|---|
| 180 470 |
| 140 992 |
| 7 241 |
| 6 879 |
| 5 374 |
| 7,53 |
| 3,81 |
| 11 621 |
| 1 866 |
| 1 155 |
| 12 332 |
| 0,06 |
| 0,16 |
| 7,58 |
| 13 688 |
| 7,53 |
| 13 583 |
| 2024 |
|---|
| 180 470 |
| 140 992 |
| 7 241 |
| 6 879 |
| 5 374 |
| 7,53 |
| 3,81 |
| 11 621 |
| 1 866 |
| 1 155 |
| 12 332 |
| 0,06 |
| 0,16 |
| 7,58 |
| 13 688 |
| 7,53 |
| 13 583 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
180 470 €-33 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
140 992 €-48 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 241 €84 % *
Grynasis pelnas (€)
6 879 €84 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 374 €44 % *
Bendras pelningumas (%)
7,53 %325,42 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,81 %174,10 % *
Nuosavas kapitalas (€)
11 621 €145 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 866 €-97 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 155 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
12 332 €-80 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 200,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,16 -98,63 % *
EBITDA marža (%)
7,58 %- *
EBITDA (€)
13 688 €- *
EBIT marža (%)
7,53 %325,42 % *
EBIT (€)
13 583 €185 % *
