UAB Monk's Depot Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2021 |
|---|
| 54 466 |
| 18 095 |
| 676 |
| 575 |
| 191 |
| 63,68 |
| 1,06 |
| 3 075 |
| 1 885 |
| 0 |
| 4 036 |
| 0,04 |
| 0,61 |
| - |
| - |
| 1,24 |
| 676 |
| 2022 |
|---|
| 47 822 |
| 26 276 |
| 20 206 |
| 17 175 |
| 9 437 |
| 76,75 |
| 35,91 |
| 20 250 |
| 3 724 |
| 0 |
| 23 226 |
| 0,41 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 42,39 |
| 20 270 |
| 2023 |
|---|
| 466 561 |
| 114 634 |
| 3 502 |
| 2 976 |
| 731 |
| 16,34 |
| 0,64 |
| 23 226 |
| 74 936 |
| 0 |
| 98 162 |
| 0,05 |
| 3,23 |
| - |
| - |
| 0,79 |
| 3 670 |
| 2023 |
|---|
| 466 561 |
| 114 634 |
| 3 502 |
| 2 976 |
| 731 |
| 16,34 |
| 0,64 |
| 23 226 |
| 74 936 |
| 0 |
| 98 162 |
| 0,05 |
| 3,23 |
| - |
| - |
| 0,79 |
| 3 670 |
Pajamos (€)
2023
Pajamos (€)
466 561 €876 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
114 634 €336 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 502 €-83 % *
Grynasis pelnas (€)
2 976 €-83 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
731 €-92 % *
Bendras pelningumas (%)
16,34 %-78,71 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,64 %-98,22 % *
Nuosavas kapitalas (€)
23 226 €15 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
74 936 €1 912 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
98 162 €323 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,05 -87,80 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,23 1 694,44 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,79 %-98,14 % *
EBIT (€)
3 670 €-82 % *
