UAB "Montažis" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 171 573 |
| 15 598 |
| -3 416 |
| -3 416 |
| -311 |
| 35,27 |
| -1,99 |
| 48 555 |
| 36 532 |
| 43 449 |
| 40 651 |
| 0,16 |
| 0,75 |
| - |
| - |
| -1,12 |
| -1 926 |
| 2024 |
|---|
| 467 586 |
| 42 508 |
| 72 116 |
| 60 800 |
| 5 527 |
| 30,72 |
| 13,00 |
| 95 237 |
| 37 869 |
| 36 686 |
| 95 274 |
| 0,12 |
| 0,40 |
| - |
| - |
| 15,72 |
| 73 514 |
| 2025 |
|---|
| 474 306 |
| 45 043 |
| 8 452 |
| 4 397 |
| 418 |
| 25,55 |
| 0,93 |
| 45 516 |
| 27 461 |
| 64 757 |
| 6 519 |
| 0,00 |
| 0,60 |
| - |
| - |
| 1,91 |
| 9 076 |
| 2025 |
|---|
| 474 306 |
| 45 043 |
| 8 452 |
| 4 397 |
| 418 |
| 25,55 |
| 0,93 |
| 45 516 |
| 27 461 |
| 64 757 |
| 6 519 |
| 0,00 |
| 0,60 |
| - |
| - |
| 1,91 |
| 9 076 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
474 306 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
45 043 €6 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
8 452 €-88 % *
Grynasis pelnas (€)
4 397 €-93 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
418 €-92 % *
Bendras pelningumas (%)
25,55 %-16,83 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,93 %-92,85 % *
Nuosavas kapitalas (€)
45 516 €-52 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
27 461 €-27 % *
Ilgalaikis turtas (€)
64 757 €77 % *
Trumpalaikis turtas (€)
6 519 €-93 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 -100,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,60 50,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,91 %-87,85 % *
EBIT (€)
9 076 €-88 % *
