UAB "Montuoju" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 265 179 |
| 42 092 |
| 5 811 |
| 5 512 |
| 875 |
| 76,47 |
| 2,08 |
| 74 485 |
| 83 038 |
| 93 401 |
| 61 204 |
| 0,15 |
| 1,11 |
| - |
| - |
| 2,48 |
| 6 571 |
| 2023 |
|---|
| 273 068 |
| 48 502 |
| 4 496 |
| 4 261 |
| 757 |
| 85,62 |
| 1,56 |
| 78 746 |
| 97 020 |
| 98 021 |
| 75 677 |
| 0,17 |
| 1,23 |
| - |
| - |
| 3,27 |
| 8 932 |
| 2024 |
|---|
| 226 785 |
| 40 139 |
| 8 980 |
| 8 518 |
| 1 508 |
| 85,13 |
| 3,76 |
| 87 264 |
| 77 980 |
| 79 952 |
| 85 292 |
| 0,26 |
| 0,89 |
| - |
| - |
| 4,12 |
| 9 342 |
| 2024 |
|---|
| 226 785 |
| 40 139 |
| 8 980 |
| 8 518 |
| 1 508 |
| 85,13 |
| 3,76 |
| 87 264 |
| 77 980 |
| 79 952 |
| 85 292 |
| 0,26 |
| 0,89 |
| - |
| - |
| 4,12 |
| 9 342 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
226 785 €-17 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
40 139 €-17 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
8 980 €100 % *
Grynasis pelnas (€)
8 518 €100 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 508 €99 % *
Bendras pelningumas (%)
85,13 %-0,57 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,76 %141,03 % *
Nuosavas kapitalas (€)
87 264 €11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
77 980 €-20 % *
Ilgalaikis turtas (€)
79 952 €-18 % *
Trumpalaikis turtas (€)
85 292 €13 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,26 52,94 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,89 -27,64 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
4,12 %25,99 % *
EBIT (€)
9 342 €5 % *
