UAB MovingCare Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 239 006 |
| 75 635 |
| 2 174 |
| 1 545 |
| 489 |
| 39,50 |
| 0,65 |
| 96 694 |
| 67 949 |
| 21 062 |
| 144 044 |
| 0,35 |
| 0,70 |
| - |
| - |
| 0,91 |
| 2 174 |
| 2023 |
|---|
| 497 874 |
| 134 925 |
| 94 771 |
| 81 108 |
| 21 980 |
| 45,74 |
| 16,29 |
| 161 355 |
| 138 399 |
| 27 231 |
| 273 210 |
| 0,28 |
| 0,86 |
| - |
| - |
| 19,04 |
| 94 771 |
| 2024 |
|---|
| 771 853 |
| 106 905 |
| 7 280 |
| 3 891 |
| 539 |
| 50,82 |
| 0,50 |
| 179 811 |
| 304 662 |
| 120 506 |
| 360 683 |
| 0,23 |
| 1,69 |
| - |
| - |
| 1,58 |
| 12 214 |
| 2024 |
|---|
| 771 853 |
| 106 905 |
| 7 280 |
| 3 891 |
| 539 |
| 50,82 |
| 0,50 |
| 179 811 |
| 304 662 |
| 120 506 |
| 360 683 |
| 0,23 |
| 1,69 |
| - |
| - |
| 1,58 |
| 12 214 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
771 853 €55 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
106 905 €-21 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 280 €-92 % *
Grynasis pelnas (€)
3 891 €-95 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
539 €-98 % *
Bendras pelningumas (%)
50,82 %11,11 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,50 %-96,93 % *
Nuosavas kapitalas (€)
179 811 €11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
304 662 €120 % *
Ilgalaikis turtas (€)
120 506 €343 % *
Trumpalaikis turtas (€)
360 683 €32 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,23 -17,86 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,69 96,51 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,58 %-91,70 % *
EBIT (€)
12 214 €-87 % *
