UAB "Mynarai" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 29 328 |
| 14 664 |
| 231 |
| 231 |
| 116 |
| 10,11 |
| 0,79 |
| 34 957 |
| 26 881 |
| 0 |
| 61 838 |
| 1,19 |
| 0,77 |
| - |
| - |
| 10,11 |
| 2 964 |
| 2024 |
|---|
| 144 846 |
| 72 423 |
| 8 252 |
| 7 834 |
| 3 917 |
| 27,72 |
| 5,41 |
| 42 791 |
| 51 480 |
| 0 |
| 94 271 |
| 0,45 |
| 1,20 |
| - |
| - |
| 5,84 |
| 8 454 |
| 2025 |
|---|
| 395 864 |
| 197 932 |
| 31 550 |
| 26 499 |
| 13 250 |
| 17,70 |
| 6,69 |
| 69 290 |
| 74 110 |
| 0 |
| 143 532 |
| 0,28 |
| 1,07 |
| - |
| - |
| 7,99 |
| 31 636 |
| 2025 |
|---|
| 395 864 |
| 197 932 |
| 31 550 |
| 26 499 |
| 13 250 |
| 17,70 |
| 6,69 |
| 69 290 |
| 74 110 |
| 0 |
| 143 532 |
| 0,28 |
| 1,07 |
| - |
| - |
| 7,99 |
| 31 636 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
395 864 €173 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
197 932 €173 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
31 550 €282 % *
Grynasis pelnas (€)
26 499 €238 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
13 250 €238 % *
Bendras pelningumas (%)
17,70 %-36,15 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,69 %23,66 % *
Nuosavas kapitalas (€)
69 290 €62 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
74 110 €44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
143 532 €52 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,28 -37,78 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,07 -10,83 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,99 %36,82 % *
EBIT (€)
31 636 €274 % *
