UAB Myrakos Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 18 666 |
| 9 333 |
| -7 539 |
| -7 539 |
| -3 770 |
| 25,91 |
| -40,39 |
| -10 056 |
| 14 284 |
| 0 |
| 4 228 |
| -0,54 |
| -1,42 |
| - |
| - |
| -33,61 |
| -6 273 |
| 2024 |
|---|
| 15 622 |
| 11 159 |
| -4 867 |
| -4 867 |
| -3 476 |
| 47,37 |
| -31,15 |
| -14 923 |
| 22 676 |
| 0 |
| 7 753 |
| 0,39 |
| -1,52 |
| - |
| - |
| -29,97 |
| -4 682 |
| 2025 |
|---|
| 24 007 |
| 24 007 |
| 3 045 |
| 2 994 |
| 2 994 |
| 76,90 |
| 12,47 |
| -11 928 |
| 28 000 |
| 0 |
| 16 072 |
| 0,55 |
| -2,35 |
| - |
| - |
| 13,68 |
| 3 284 |
| 2025 |
|---|
| 24 007 |
| 24 007 |
| 3 045 |
| 2 994 |
| 2 994 |
| 76,90 |
| 12,47 |
| -11 928 |
| 28 000 |
| 0 |
| 16 072 |
| 0,55 |
| -2,35 |
| - |
| - |
| 13,68 |
| 3 284 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
24 007 €54 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
24 007 €115 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 045 €163 % *
Grynasis pelnas (€)
2 994 €162 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 994 €186 % *
Bendras pelningumas (%)
76,90 %62,34 % *
Grynasis pelningumas (%)
12,47 %140,03 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-11 928 €20 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
28 000 €23 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
16 072 €107 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,55 41,03 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-2,35 -54,61 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
13,68 %145,65 % *
EBIT (€)
3 284 €170 % *
