UAB "Navisarma"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2017-09-13Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 500,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
C
VidutinisPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
21* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
1 335,81 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
663,07 €* per paskutinius metus
Pajamos
1 085 856 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
12
SąsajųIšsamus monitoringas
147
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
60
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "Navisarma" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 562 914 |
| 42 250 |
| 25 633 |
| 20 937 |
| 345 |
| 70,67 |
| 0,82 |
| 61 318 |
| 1 612 641 |
| 1 279 239 |
| 394 720 |
| 2024 |
|---|
| 2 204 944 |
| 42 063 |
| -199 249 |
| -199 249 |
| -3 801 |
| 74,09 |
| -9,04 |
| -137 930 |
| 1 721 059 |
| 1 246 124 |
| 337 005 |
| 2025 |
|---|
| 1 085 856 |
| 46 484 |
| 329 175 |
| 299 270 |
| 12 811 |
| 93,54 |
| 27,56 |
| 161 341 |
| 1 299 604 |
| 1 375 941 |
| 85 004 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 1 085 856 |
| 46 484 |
| 329 175 |
| 299 270 |
| 12 811 |
| 93,54 |
| 27,56 |
| 161 341 |
| 1 299 604 |
| 1 375 941 |
| 85 004 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 085 856 €-51 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
46 484 €11 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
329 175 €265 % *
Grynasis pelnas (€)
299 270 €250 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
12 811 €437 % *
Bendras pelningumas (%)
93,54 %26,25 % *
Grynasis pelningumas (%)
27,56 %404,87 % *
Nuosavas kapitalas (€)
161 341 €217 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 299 604 €-24 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 375 941 €10 % *
Trumpalaikis turtas (€)
85 004 €-75 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
1
Didžiausia skola
VMI
Bendra nepadengtų skolų suma
663,07 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
2
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
CITROEN BERLINGOPirma registracija: 2008-09-05 | Krovininis automobilis iki 3,5t | 1 560,00 cm³ | Dyzelinas | |
VOLKSWAGEN. VW TOURANPirma registracija: 2007-07-05 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
LUNA | Grafinis | 2023 1006 | 89809 | 2033-06-14 | Registruotas | |
CENTRAL grill&lounge | Grafinis | 2022 0784 | 87985 | 2032-05-09 | Registruotas |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
LA-678 (12.8 Mr) 2026-04-28 | 2026-04-28 / 2027-04-27 | Marijampolės savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
LA-505 (12.8 Mr) 2025-03-27 | 2025-03-27 / 2026-03-27 | Marijampolės savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
LA2131(18.1E) 2024-12-27 | 2024-12-28 / 2024-12-29 | Marijampolės savivaldybės administracija | Licencija | |
139 2024-07-02 | 2024-07-02 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
139 2024-07-02 | 2024-07-02 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
12* per paskutinius metusSutarčių vertė
14 760 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2026-02-25 | Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija | 249 € | Apgyvendinimo viešbučiuose paslaugos |
2026-02-18 | Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlioniomenų mokykla | 48 € | Maisto tiekimo paslaugos |
2026-01-17 | Koncertinė įstaiga Valstybinis ansamblis "Lietuva" | 291 € | Apgyvendinimo paslaugos |
2025-07-09 | Uždaroji akcinė bendrovė "LITESKO" | 89 € | Apgyvendinimo paslaugos (J.Valatkaitė) |
2025-07-06 | Marijampolės kultūros centras | 777 € | Apgyvendinimo viešbučiuose paslaugos |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veiklaComp. code:
304699903Reg. date:
2017-10-24Turnover:
1-1,5 mln. €No. of employees:
21Category:
Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veiklaComp. code:
304640221Reg. date:
2017-09-18Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
11Category:
Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veiklaComp. code:
304698192Reg. date:
2017-10-20Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
44Category:
Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veiklaComp. code:
304535925Reg. date:
2017-05-22Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
12Category:
Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veiklaComp. code:
304285012Reg. date:
2016-06-10Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
19Aprašymas
Apie UAB "Navisarma"
UAB "Navisarma" buvo įkurta 2017-09-13. Pagrindinė įmonės veikla – Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla (55.10.00 - EVRK 2.1), 55.10.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "Navisarma" pardavimo pajamos buvo 1 085 856 EUR, grynasis pelnas 299 270 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 21. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 8, LT-68307.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
.
Visi duomenys apie UAB "Navisarma" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Navisarma" veikla?
UAB "Navisarma" veikla yra: viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla (55.10.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "Navisarma" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "Navisarma" pajamos buvo 1 085 856 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "Navisarma" įmonės vadovas?
UAB "Navisarma" įmonės vadovas yra Karolis Gabartas (Direktorius).
Kokie yra UAB "Navisarma" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 304633255
PVM mokėtojo kodas: LT100013568812
Registracijos adresas: Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 8, LT-68307
Koks yra UAB "Navisarma" įmonės kodas?
UAB "Navisarma" įmonės kodas yra 304633255.
Ar UAB "Navisarma" yra patikima įmonė?
UAB "Navisarma" įmonės Pre-Score* reitingas yra C - kas rodo vidutinį įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "Navisarma"?
UAB "Navisarma" turi 21 darbuotoją (2026-05-14).
Koks yra UAB "Navisarma" registracijos adresas?
UAB "Navisarma" registracijos adresas yra Marijampolė, J. Basanavičiaus a. 8, LT-68307.
Ar UAB "Navisarma" turi skolų?
VMI skola: 663,07 EUR., SODRA skola: 0,00 EUR.

