UAB "Nonstop Group" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 167 495 |
| 45 147 |
| -1 518 |
| -1 739 |
| -469 |
| 33,81 |
| -1,04 |
| 14 572 |
| 25 362 |
| 20 |
| 39 264 |
| 0,08 |
| 1,74 |
| - |
| - |
| -0,91 |
| -1 518 |
| 2024 |
|---|
| 172 268 |
| 50 967 |
| 28 585 |
| 27 144 |
| 8 031 |
| 38,25 |
| 15,76 |
| 33 639 |
| 12 449 |
| 5 177 |
| 40 522 |
| 0,16 |
| 0,37 |
| - |
| - |
| 16,83 |
| 28 991 |
| 2025 |
|---|
| 152 513 |
| 42 721 |
| 8 835 |
| 8 269 |
| 2 316 |
| 42,36 |
| 5,42 |
| 41 902 |
| 37 690 |
| 4 662 |
| 74 333 |
| 0,31 |
| 0,90 |
| - |
| - |
| 6,70 |
| 10 217 |
| 2025 |
|---|
| 152 513 |
| 42 721 |
| 8 835 |
| 8 269 |
| 2 316 |
| 42,36 |
| 5,42 |
| 41 902 |
| 37 690 |
| 4 662 |
| 74 333 |
| 0,31 |
| 0,90 |
| - |
| - |
| 6,70 |
| 10 217 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
152 513 €-11 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
42 721 €-16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
8 835 €-69 % *
Grynasis pelnas (€)
8 269 €-70 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 316 €-71 % *
Bendras pelningumas (%)
42,36 %10,75 % *
Grynasis pelningumas (%)
5,42 %-65,61 % *
Nuosavas kapitalas (€)
41 902 €25 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
37 690 €203 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 662 €-10 % *
Trumpalaikis turtas (€)
74 333 €83 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,31 93,75 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,90 143,24 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
6,70 %-60,19 % *
EBIT (€)
10 217 €-65 % *
