UAB "Nordfarma" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 2 371 333 |
| 780 044 |
| 301 671 |
| 255 229 |
| 83 957 |
| 15,78 |
| 10,76 |
| 813 415 |
| 259 428 |
| 79 097 |
| 992 104 |
| 0,33 |
| 0,32 |
| - |
| - |
| 12,79 |
| 303 396 |
| 2024 |
|---|
| 2 778 795 |
| 641 754 |
| 178 123 |
| 151 581 |
| 35 007 |
| 14,55 |
| 5,45 |
| 964 996 |
| 209 574 |
| 64 931 |
| 1 108 042 |
| 0,34 |
| 0,22 |
| - |
| - |
| 6,36 |
| 176 710 |
| 2025 |
|---|
| 1 522 554 |
| 336 105 |
| -174 670 |
| -175 210 |
| -38 678 |
| 9,36 |
| -11,51 |
| 485 079 |
| 117 283 |
| 50 764 |
| 549 915 |
| 0,32 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| -11,80 |
| -179 603 |
| 2025 |
|---|
| 1 522 554 |
| 336 105 |
| -174 670 |
| -175 210 |
| -38 678 |
| 9,36 |
| -11,51 |
| 485 079 |
| 117 283 |
| 50 764 |
| 549 915 |
| 0,32 |
| 0,24 |
| - |
| - |
| -11,80 |
| -179 603 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 522 554 €-45 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
336 105 €-48 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-174 670 €-198 % *
Grynasis pelnas (€)
-175 210 €-216 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-38 678 €-210 % *
Bendras pelningumas (%)
9,36 %-35,67 % *
Grynasis pelningumas (%)
-11,51 %-311,19 % *
Nuosavas kapitalas (€)
485 079 €-50 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
117 283 €-44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
50 764 €-22 % *
Trumpalaikis turtas (€)
549 915 €-50 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,32 -5,88 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,24 9,09 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-11,80 %-285,53 % *
EBIT (€)
-179 603 €-202 % *
