UAB "NVT"
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2004-10-12Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
28 960,00 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
A
AukščiausiasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
13* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 838,81 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
7 221 791 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
39
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
1238
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB "NVT" finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 6 685 003 |
| 542 614 |
| 182 995 |
| 149 726 |
| 12 153 |
| 34,82 |
| 2,24 |
| 1 408 100 |
| 1 160 783 |
| 1 009 155 |
| 1 860 851 |
| 0,08 |
| 0,82 |
| 7,84 |
| 524 142 |
| 4,26 |
| 284 607 |
| 2024 |
|---|
| 6 539 991 |
| 503 076 |
| 189 186 |
| 160 602 |
| 12 354 |
| 34,16 |
| 2,46 |
| 1 448 702 |
| 1 149 959 |
| 1 116 212 |
| 1 787 901 |
| 0,07 |
| 0,79 |
| - |
| - |
| 4,00 |
| 261 592 |
| 2025 |
|---|
| 7 221 791 |
| 556 378 |
| 192 314 |
| 156 805 |
| 12 081 |
| 33,86 |
| 2,17 |
| 1 485 507 |
| 1 087 350 |
| 1 074 880 |
| 2 197 221 |
| 0,07 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 3,52 |
| 253 897 |
| 2025 |
|---|
| 7 221 791 |
| 556 378 |
| 192 314 |
| 156 805 |
| 12 081 |
| 33,86 |
| 2,17 |
| 1 485 507 |
| 1 087 350 |
| 1 074 880 |
| 2 197 221 |
| 0,07 |
| 0,73 |
| - |
| - |
| 3,52 |
| 253 897 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
7 221 791 €10 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
556 378 €11 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
192 314 €2 % *
Grynasis pelnas (€)
156 805 €-2 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
12 081 €-2 % *
Bendras pelningumas (%)
33,86 %-0,88 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,17 %-11,79 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 485 507 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 087 350 €-5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 074 880 €-4 % *
Trumpalaikis turtas (€)
2 197 221 €23 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,07 0,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,73 -7,59 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,52 %-12,00 % *
EBIT (€)
253 897 €-3 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisBendra nepadengtų skolų suma
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKreditingumo ataskaita
Premium nariams: 1,00 kreditas
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
10
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
AUDI A4 LimousinePirma registracija: 2020-10-14 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas / Elektra | |
AUDI A4 AVANTPirma registracija: 2020-11-05 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
AUDI A4 LimousinePirma registracija: 2016-12-01 | Keleivinis automobilis | 1 395,00 cm³ | Benzinas | |
CUPRA FORMENTORPirma registracija: 2022-06-08 | Keleivinis automobilis | 1 498,00 cm³ | Benzinas | |
AUDI A4 LIMOUSINEPirma registracija: 2023-09-12 | Keleivinis automobilis | 1 984,00 cm³ | Benzinas / Elektra |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
Rinox | Grafinis | 2010 0232 | 62776 | 2030-02-12 | Registruotas | |
VITAMINS FOR LIFE | Grafinis | 2005 1034 | 53424 | 2025-06-09 | Išregistruotas, nepratęsus galiojimo termino | |
N/A | Santamed | Žodinis | 2014 1701 | 70974 | 2024-08-21 | Išregistruotas, nepratęsus galiojimo termino |
N/A | Santamed | Žodinis | 2014 1701 | 70974 | 2024-08-21 | Išregistruotas, nepratęsus galiojimo termino |
N/A | Santamed | Žodinis | 2014 1701 | 70974 | 2024-08-21 | Išregistruotas, nepratęsus galiojimo termino |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
L-5204 2021-12-10 | 2021-12-10 / 2024-12-10 | Valstybinė energetikos reguliavimo taryba | Leidimas | Leidimas plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus |
103 2014-02-03 | 2014-02-03 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Pažymėjimas | Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas |
520001174 2014-02-03 | 2014-02-03 / Nenurodyta | Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba | Registravimas | Maisto tvarkymo subjekto registravimas |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
300065321Reg. date:
2004-11-05Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
13Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
300040802Reg. date:
2004-07-13Turnover:
5-10 mln. €No. of employees:
6Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
300115774Reg. date:
2005-05-18Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
12Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
300155391Reg. date:
2005-11-04Turnover:
10-20 mln. €No. of employees:
11Category:
Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekybaComp. code:
126408729Reg. date:
2003-12-23Turnover:
2-5 mln. €No. of employees:
9Aprašymas
Apie UAB "NVT"
UAB "NVT" buvo įkurta 2004-10-12. Pagrindinė įmonės veikla – Farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba (46.46.00 - EVRK 2.1), 46.46.00. Bendrovė valdoma 4 akcininkų, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB "NVT" pardavimo pajamos buvo 7 221 791 EUR, grynasis pelnas 156 805 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-13 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 13. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Kauno r. sav., Linksmakalnio sen., Linksmakalnio k., Sodų g. 1, LT-53290.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Steigti naujas darbo vietas; diegti gamyboje pažangias technologijas; siekti pelno, tenkinti akcininkų ekonominius interesus
Visi duomenys apie UAB "NVT" yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "NVT" veikla?
UAB "NVT" veikla yra: farmacijos ir medicinos prekių didmeninė prekyba (46.46.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB "NVT" pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB "NVT" pajamos buvo 7 221 791 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB "NVT" įmonės vadovas?
UAB "NVT" įmonės vadovas yra Žilvinas Zeltinis (Direktorius).
Kokie yra UAB "NVT" įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 300060502
PVM mokėtojo kodas: LT100001889516
Registracijos adresas: Kauno r. sav., Linksmakalnio sen., Linksmakalnio k., Sodų g. 1, LT-53290
Koks yra UAB "NVT" įmonės kodas?
UAB "NVT" įmonės kodas yra 300060502.
Ar UAB "NVT" yra patikima įmonė?
UAB "NVT" įmonės Pre-Score* reitingas yra A - kas rodo aukščiausią įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB "NVT"?
UAB "NVT" turi 13 darbuotojų (2026-05-13).
Koks yra UAB "NVT" registracijos adresas?
UAB "NVT" registracijos adresas yra Kauno r. sav., Linksmakalnio sen., Linksmakalnio k., Sodų g. 1, LT-53290.
Ar UAB "NVT" turi skolų?
UAB "NVT" neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

