UAB "Part Solutions" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 174 191 |
| 87 096 |
| 5 545 |
| 5 133 |
| 2 567 |
| 38,13 |
| 2,95 |
| 27 704 |
| 55 310 |
| 9 620 |
| 73 193 |
| 0,30 |
| 2,00 |
| - |
| - |
| 5,29 |
| 9 216 |
| 2024 |
|---|
| 595 909 |
| 227 446 |
| 92 209 |
| 78 260 |
| 29 870 |
| 66,88 |
| 13,13 |
| 105 965 |
| 88 089 |
| 10 579 |
| 183 475 |
| 0,24 |
| 0,83 |
| - |
| - |
| 16,57 |
| 98 766 |
| 2025 |
|---|
| 725 676 |
| 242 701 |
| 38 039 |
| 31 489 |
| 10 531 |
| 58,34 |
| 4,34 |
| 110 805 |
| 126 613 |
| 46 534 |
| 189 816 |
| 0,13 |
| 1,14 |
| - |
| - |
| 5,42 |
| 39 356 |
| 2025 |
|---|
| 725 676 |
| 242 701 |
| 38 039 |
| 31 489 |
| 10 531 |
| 58,34 |
| 4,34 |
| 110 805 |
| 126 613 |
| 46 534 |
| 189 816 |
| 0,13 |
| 1,14 |
| - |
| - |
| 5,42 |
| 39 356 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
725 676 €22 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
242 701 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
38 039 €-59 % *
Grynasis pelnas (€)
31 489 €-60 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
10 531 €-65 % *
Bendras pelningumas (%)
58,34 %-12,77 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,34 %-66,95 % *
Nuosavas kapitalas (€)
110 805 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
126 613 €44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
46 534 €340 % *
Trumpalaikis turtas (€)
189 816 €3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,13 -45,83 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,14 37,35 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,42 %-67,29 % *
EBIT (€)
39 356 €-60 % *
