UAB "Partema medicus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 165 331 |
| 165 331 |
| 29 450 |
| 28 897 |
| 28 897 |
| 28,56 |
| 17,48 |
| 13 205 |
| 78 815 |
| 16 968 |
| 74 790 |
| 0,39 |
| 5,97 |
| - |
| - |
| 17,81 |
| 29 450 |
| 2023 |
|---|
| 181 935 |
| 181 935 |
| 24 711 |
| 23 583 |
| 23 583 |
| 30,76 |
| 12,96 |
| 36 788 |
| 78 561 |
| 48 265 |
| 65 684 |
| 0,25 |
| 2,14 |
| - |
| - |
| 14,20 |
| 25 827 |
| 2024 |
|---|
| 447 861 |
| 447 861 |
| 35 776 |
| 32 195 |
| 32 195 |
| 25,92 |
| 7,19 |
| 68 982 |
| 51 190 |
| 57 078 |
| 62 539 |
| 0,07 |
| 0,74 |
| - |
| - |
| 8,83 |
| 39 562 |
| 2024 |
|---|
| 447 861 |
| 447 861 |
| 35 776 |
| 32 195 |
| 32 195 |
| 25,92 |
| 7,19 |
| 68 982 |
| 51 190 |
| 57 078 |
| 62 539 |
| 0,07 |
| 0,74 |
| - |
| - |
| 8,83 |
| 39 562 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
447 861 €146 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
447 861 €146 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
35 776 €45 % *
Grynasis pelnas (€)
32 195 €37 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
32 195 €37 % *
Bendras pelningumas (%)
25,92 %-15,73 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,19 %-44,52 % *
Nuosavas kapitalas (€)
68 982 €88 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
51 190 €-35 % *
Ilgalaikis turtas (€)
57 078 €18 % *
Trumpalaikis turtas (€)
62 539 €-5 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,07 -72,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,74 -65,42 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,83 %-37,82 % *
EBIT (€)
39 562 €53 % *
