UAB "Pastatų administravimas" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 31 284 |
| 31 284 |
| -99 |
| -99 |
| -99 |
| 27,91 |
| -0,32 |
| 4 690 |
| 4 867 |
| 4 046 |
| 5 497 |
| 0,02 |
| 1,04 |
| - |
| - |
| -0,32 |
| -99 |
| 2024 |
|---|
| 37 716 |
| 37 716 |
| 528 |
| 498 |
| 498 |
| 24,79 |
| 1,32 |
| 5 188 |
| 6 180 |
| 5 074 |
| 6 234 |
| 0,00 |
| 1,19 |
| - |
| - |
| 1,40 |
| 528 |
| 2025 |
|---|
| 32 131 |
| 32 131 |
| 1 160 |
| 1 088 |
| 1 088 |
| 31,74 |
| 3,39 |
| 6 276 |
| 5 969 |
| 4 112 |
| 8 024 |
| 0,06 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 3,61 |
| 1 160 |
| 2025 |
|---|
| 32 131 |
| 32 131 |
| 1 160 |
| 1 088 |
| 1 088 |
| 31,74 |
| 3,39 |
| 6 276 |
| 5 969 |
| 4 112 |
| 8 024 |
| 0,06 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 3,61 |
| 1 160 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
32 131 €-15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
32 131 €-15 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 160 €120 % *
Grynasis pelnas (€)
1 088 €118 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 088 €118 % *
Bendras pelningumas (%)
31,74 %28,04 % *
Grynasis pelningumas (%)
3,39 %156,82 % *
Nuosavas kapitalas (€)
6 276 €21 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 969 €-3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 112 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
8 024 €29 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,06 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,95 -20,17 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
3,61 %157,86 % *
EBIT (€)
1 160 €120 % *
