UAB "Pavilnių saulės slėnis 18" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 379 481 |
| 379 481 |
| 1 012 |
| -1 012 |
| -1 012 |
| -0,24 |
| -0,27 |
| 14 653 |
| 3 327 |
| 0 |
| 17 880 |
| 0,04 |
| 0,23 |
| - |
| - |
| -0,24 |
| -904 |
| 2024 |
|---|
| 629 826 |
| 629 826 |
| 2 052 |
| 1 896 |
| 1 896 |
| 0,34 |
| 0,30 |
| 16 549 |
| 65 601 |
| 0 |
| 85 050 |
| 0,03 |
| 3,96 |
| - |
| - |
| 0,34 |
| 2 161 |
| 2025 |
|---|
| 1 254 073 |
| 1 254 073 |
| 3 687 |
| 3 531 |
| 3 531 |
| 0,30 |
| 0,28 |
| 20 080 |
| 70 500 |
| 0 |
| 90 580 |
| 0,02 |
| 3,51 |
| - |
| - |
| 0,30 |
| 3 795 |
| 2025 |
|---|
| 1 254 073 |
| 1 254 073 |
| 3 687 |
| 3 531 |
| 3 531 |
| 0,30 |
| 0,28 |
| 20 080 |
| 70 500 |
| 0 |
| 90 580 |
| 0,02 |
| 3,51 |
| - |
| - |
| 0,30 |
| 3 795 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
1 254 073 €99 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
1 254 073 €99 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 687 €80 % *
Grynasis pelnas (€)
3 531 €86 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 531 €86 % *
Bendras pelningumas (%)
0,30 %-11,76 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,28 %-6,67 % *
Nuosavas kapitalas (€)
20 080 €21 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
70 500 €7 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
90 580 €7 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,02 -33,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
3,51 -11,36 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,30 %-11,76 % *
EBIT (€)
3 795 €76 % *
