UAB "Persola" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 263 675 |
| 20 535 |
| 18 336 |
| 15 292 |
| 1 191 |
| 56,37 |
| 5,80 |
| 89 891 |
| 2 629 |
| 2 260 |
| 90 260 |
| 0,33 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 56,37 |
| 148 642 |
| 2023 |
|---|
| 430 378 |
| 23 621 |
| 16 522 |
| 12 437 |
| 683 |
| 56,01 |
| 2,89 |
| 102 328 |
| 20 975 |
| 2 240 |
| 121 063 |
| 0,23 |
| 0,20 |
| 56,30 |
| 242 305 |
| 56,01 |
| 241 071 |
| 2024 |
|---|
| 718 438 |
| 28 397 |
| 56 175 |
| 47 689 |
| 1 885 |
| 97,12 |
| 6,64 |
| 94 994 |
| 89 842 |
| 1 084 |
| 183 752 |
| 0,13 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 7,83 |
| 56 275 |
| 2024 |
|---|
| 718 438 |
| 28 397 |
| 56 175 |
| 47 689 |
| 1 885 |
| 97,12 |
| 6,64 |
| 94 994 |
| 89 842 |
| 1 084 |
| 183 752 |
| 0,13 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 7,83 |
| 56 275 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
718 438 €67 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
28 397 €20 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
56 175 €240 % *
Grynasis pelnas (€)
47 689 €283 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 885 €176 % *
Bendras pelningumas (%)
97,12 %73,40 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,64 %129,76 % *
Nuosavas kapitalas (€)
94 994 €-7 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
89 842 €328 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 084 €-52 % *
Trumpalaikis turtas (€)
183 752 €52 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,13 -43,48 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,95 375,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
7,83 %-86,02 % *
EBIT (€)
56 275 €-77 % *
