UAB "Po truputį" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 330 |
| 330 |
| 9 781 |
| -9 781 |
| -9 781 |
| -2 660,00 |
| -2 963,94 |
| 2 896 |
| 1 959 |
| 49 |
| 20 044 |
| 54,80 |
| 0,68 |
| -2 601,52 |
| -8 585 |
| -2 660,00 |
| -8 778 |
| 2023 |
|---|
| 2 000 |
| 2 000 |
| 2 717 |
| -2 717 |
| -2 717 |
| -131,55 |
| -135,85 |
| 2 896 |
| 3 931 |
| 49 |
| 19 300 |
| 7,68 |
| 1,36 |
| - |
| - |
| -131,55 |
| -2 631 |
| 2024 |
|---|
| 33 190 |
| 33 190 |
| 22 333 |
| 21 841 |
| 21 841 |
| 90,34 |
| 65,81 |
| 2 896 |
| 1 487 |
| 49 |
| 38 697 |
| 1,12 |
| 0,51 |
| - |
| - |
| 90,34 |
| 29 984 |
| 2024 |
|---|
| 33 190 |
| 33 190 |
| 22 333 |
| 21 841 |
| 21 841 |
| 90,34 |
| 65,81 |
| 2 896 |
| 1 487 |
| 49 |
| 38 697 |
| 1,12 |
| 0,51 |
| - |
| - |
| 90,34 |
| 29 984 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
33 190 €1 560 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
33 190 €1 560 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
22 333 €722 % *
Grynasis pelnas (€)
21 841 €904 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
21 841 €904 % *
Bendras pelningumas (%)
90,34 %168,67 % *
Grynasis pelningumas (%)
65,81 %148,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
2 896 €0 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 487 €-62 % *
Ilgalaikis turtas (€)
49 €0 % *
Trumpalaikis turtas (€)
38 697 €101 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,12 -85,42 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,51 -62,50 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
90,34 %168,67 % *
EBIT (€)
29 984 €1 240 % *
