UAB "Profilaktika" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 669 209 |
| 40 880 |
| 113 108 |
| 95 841 |
| 5 855 |
| 64,44 |
| 14,32 |
| 98 982 |
| 40 959 |
| 70 022 |
| 85 709 |
| 0,07 |
| 0,41 |
| - |
| - |
| 16,90 |
| 113 108 |
| 2024 |
|---|
| 770 971 |
| 43 706 |
| 114 538 |
| 97 105 |
| 5 505 |
| 58,61 |
| 12,60 |
| 106 086 |
| 47 498 |
| 73 038 |
| 108 922 |
| 0,11 |
| 0,45 |
| - |
| - |
| 14,86 |
| 114 538 |
| 2025 |
|---|
| 806 097 |
| 47 726 |
| 93 381 |
| 78 323 |
| 4 637 |
| 48,77 |
| 9,72 |
| 94 409 |
| 28 008 |
| 62 154 |
| 91 586 |
| 0,08 |
| 0,30 |
| - |
| - |
| 11,58 |
| 93 381 |
| 2025 |
|---|
| 806 097 |
| 47 726 |
| 93 381 |
| 78 323 |
| 4 637 |
| 48,77 |
| 9,72 |
| 94 409 |
| 28 008 |
| 62 154 |
| 91 586 |
| 0,08 |
| 0,30 |
| - |
| - |
| 11,58 |
| 93 381 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
806 097 €5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
47 726 €9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
93 381 €-18 % *
Grynasis pelnas (€)
78 323 €-19 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 637 €-16 % *
Bendras pelningumas (%)
48,77 %-16,79 % *
Grynasis pelningumas (%)
9,72 %-22,86 % *
Nuosavas kapitalas (€)
94 409 €-11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
28 008 €-41 % *
Ilgalaikis turtas (€)
62 154 €-15 % *
Trumpalaikis turtas (€)
91 586 €-16 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,08 -27,27 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,30 -33,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
11,58 %-22,07 % *
EBIT (€)
93 381 €-18 % *
