UAB Radviliškio autocentras
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
1995-05-31Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
93 163,08 EURKontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
B
AukštasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
6* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
2 201,17 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
0,00 €* per paskutinius metus
Pajamos
268 239 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
1
SąsajaIšsamus monitoringas
20
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
895
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB Radviliškio autocentras finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 264 866 |
| 44 144 |
| 10 966 |
| 10 421 |
| 1 737 |
| -8,14 |
| 3,93 |
| 61 371 |
| 25 352 |
| 26 470 |
| 60 253 |
| 2024 |
|---|
| 281 597 |
| 45 056 |
| 7 640 |
| 6 494 |
| 1 039 |
| -9,56 |
| 2,31 |
| 67 866 |
| 23 727 |
| 22 203 |
| 69 390 |
| 2025 |
|---|
| 268 239 |
| 43 902 |
| -5 574 |
| -5 574 |
| -912 |
| -15,61 |
| -2,08 |
| 62 293 |
| 23 646 |
| 22 681 |
| 63 258 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 268 239 |
| 43 902 |
| -5 574 |
| -5 574 |
| -912 |
| -15,61 |
| -2,08 |
| 62 293 |
| 23 646 |
| 22 681 |
| 63 258 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
268 239 €-5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
43 902 €-3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-5 574 €-173 % *
Grynasis pelnas (€)
-5 574 €-186 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-912 €-188 % *
Bendras pelningumas (%)
-15,61 %-63,28 % *
Grynasis pelningumas (%)
-2,08 %-190,04 % *
Nuosavas kapitalas (€)
62 293 €-8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
23 646 €0 % *
Ilgalaikis turtas (€)
22 681 €2 % *
Trumpalaikis turtas (€)
63 258 €-9 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
0
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
Įmonės vardu transporto priemonės neregistruotos | - | - | - |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
17* per paskutinius metusSutarčių vertė
60 816 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
2026-02-17 | Uždaroji akcinė bendrovė 'Radviliškio vanduo' | 16 064 € | Transporto priemonių remonto paslaugos |
2026-02-04 | Radviliškio rajono savivaldybės administracija | 191 € | Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos |
2025-12-03 | Radviliškio rajono savivaldybės administracija | 113 € | Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos |
2025-12-03 | Radviliškio rajono savivaldybės administracija | 20 € | Automobilių remonto ir priežiūros paslaugos |
2025-11-27 | Akcinė bendrovė 'Kelių priežiūra' | 42 350 € | (PU-13916/25) Lengvųjų automobilių serviso paslaugos 2 pirkimo dalis Radviliškio MT |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūraComp. code:
123234091Reg. date:
1995-06-28Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
5Category:
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūraComp. code:
149827483Reg. date:
1995-04-28Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
7Category:
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūraComp. code:
123174267Reg. date:
1995-06-05Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
6Category:
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūraComp. code:
123227517Reg. date:
1995-06-30Turnover:
150-200 tūkst. €No. of employees:
5Category:
Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūraComp. code:
123228195Reg. date:
1995-07-05Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
4Aprašymas
Apie UAB Radviliškio autocentras
UAB Radviliškio autocentras buvo įkurta 1995-05-31. Pagrindinė įmonės veikla – Variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra (95.31.00 - EVRK 2.1), 95.31.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB Radviliškio autocentras pardavimo pajamos buvo 268 239 EUR, grynasis pelnas -5 574 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 6. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Radviliškis, A. Povyliaus g. 2A, LT-82160.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: pelno siekimas; naujų darbo vietų steigimas; ekonominės gerovės kėlimas; technologinė pažanga ir progresas; kultūrinių programų bei renginių rėmimas; labdaros ir paramos teikimas Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Veiklos rūšys: gamyba; prekyba; paslaugos
Visi duomenys apie UAB Radviliškio autocentras yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Radviliškio autocentras veikla?
UAB Radviliškio autocentras veikla yra: variklinių transporto priemonių remontas ir techninė priežiūra (95.31.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB Radviliškio autocentras pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB Radviliškio autocentras pajamos buvo 268 239 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB Radviliškio autocentras įmonės vadovas?
UAB Radviliškio autocentras įmonės vadovas yra Vaidas Stasiukynas (Direktorius).
Kokie yra UAB Radviliškio autocentras įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 171410999
PVM mokėtojo kodas: LT714109917
Registracijos adresas: Radviliškis, A. Povyliaus g. 2A, LT-82160
Koks yra UAB Radviliškio autocentras įmonės kodas?
UAB Radviliškio autocentras įmonės kodas yra 171410999.
Ar UAB Radviliškio autocentras yra patikima įmonė?
UAB Radviliškio autocentras įmonės Pre-Score* reitingas yra B - kas rodo aukštą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB Radviliškio autocentras?
UAB Radviliškio autocentras turi 6 darbuotojus (2026-05-14).
Koks yra UAB Radviliškio autocentras registracijos adresas?
UAB Radviliškio autocentras registracijos adresas yra Radviliškis, A. Povyliaus g. 2A, LT-82160.
Ar UAB Radviliškio autocentras turi skolų?
UAB Radviliškio autocentras neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

