UAB RAMU Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 40 397 |
| 40 397 |
| 28 216 |
| 28 216 |
| 28 216 |
| 90,04 |
| 69,85 |
| 29 216 |
| 2 558 |
| 0 |
| 31 774 |
| 0,72 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 71,09 |
| 28 718 |
| 2025 |
|---|
| 67 211 |
| 67 211 |
| 40 474 |
| 38 006 |
| 38 006 |
| 69,22 |
| 56,55 |
| 42 222 |
| 3 887 |
| 0 |
| 46 109 |
| 0,63 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 69,22 |
| 46 523 |
| 2025 |
|---|
| 67 211 |
| 67 211 |
| 40 474 |
| 38 006 |
| 38 006 |
| 69,22 |
| 56,55 |
| 42 222 |
| 3 887 |
| 0 |
| 46 109 |
| 0,63 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 69,22 |
| 46 523 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
67 211 €66 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
67 211 €66 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
40 474 €43 % *
Grynasis pelnas (€)
38 006 €35 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
38 006 €35 % *
Bendras pelningumas (%)
69,22 %-23,12 % *
Grynasis pelningumas (%)
56,55 %-19,04 % *
Nuosavas kapitalas (€)
42 222 €45 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
3 887 €52 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
46 109 €45 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,63 -12,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,09 0,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
69,22 %-2,63 % *
EBIT (€)
46 523 €62 % *
