UAB "Rangera" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 802 846 |
| 49 928 |
| 19 236 |
| 13 635 |
| 848 |
| 12,90 |
| 1,70 |
| 110 016 |
| 190 659 |
| 36 727 |
| 286 579 |
| 0,12 |
| 1,73 |
| - |
| - |
| 2,40 |
| 19 236 |
| 2023 |
|---|
| 845 343 |
| 70 270 |
| 21 910 |
| 9 632 |
| 801 |
| 18,66 |
| 1,14 |
| 72 588 |
| 155 513 |
| 32 843 |
| 222 467 |
| 0,08 |
| 2,14 |
| - |
| - |
| 2,59 |
| 21 910 |
| 2024 |
|---|
| 711 866 |
| 65 914 |
| 40 335 |
| 35 297 |
| 3 268 |
| 18,45 |
| 4,96 |
| 67 885 |
| 147 595 |
| 53 511 |
| 179 155 |
| 0,04 |
| 2,17 |
| - |
| - |
| 5,67 |
| 40 335 |
| 2024 |
|---|
| 711 866 |
| 65 914 |
| 40 335 |
| 35 297 |
| 3 268 |
| 18,45 |
| 4,96 |
| 67 885 |
| 147 595 |
| 53 511 |
| 179 155 |
| 0,04 |
| 2,17 |
| - |
| - |
| 5,67 |
| 40 335 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
711 866 €-16 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
65 914 €-6 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
40 335 €84 % *
Grynasis pelnas (€)
35 297 €266 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 268 €308 % *
Bendras pelningumas (%)
18,45 %-1,13 % *
Grynasis pelningumas (%)
4,96 %335,09 % *
Nuosavas kapitalas (€)
67 885 €-6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
147 595 €-5 % *
Ilgalaikis turtas (€)
53 511 €63 % *
Trumpalaikis turtas (€)
179 155 €-19 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,04 -50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,17 1,40 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
5,67 %118,92 % *
EBIT (€)
40 335 €84 % *
