UAB RĄSTAI
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2011-11-05Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
2 896,00 EURVeiklos sritis
Medienos ruoša (02.20.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
D
ŽemasPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
7* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
949,57 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
51 640,49 €* per paskutinius metus
Pajamos
452 139 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
3
SąsajosIšsamus monitoringas
181
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
418
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB RĄSTAI finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 387 713 |
| 58 744 |
| 121 194 |
| 121 191 |
| 18 362 |
| 56,93 |
| 31,26 |
| 448 211 |
| 248 800 |
| 327 988 |
| 462 486 |
| 2024 |
|---|
| 210 928 |
| 31 295 |
| 26 748 |
| 22 735 |
| 3 373 |
| 75,08 |
| 10,78 |
| 470 946 |
| 235 697 |
| 272 622 |
| 508 146 |
| 2025 |
|---|
| 452 139 |
| 82 058 |
| 37 669 |
| 30 094 |
| 5 462 |
| 41,04 |
| 6,66 |
| 501 040 |
| 195 504 |
| 369 950 |
| 381 382 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 452 139 |
| 82 058 |
| 37 669 |
| 30 094 |
| 5 462 |
| 41,04 |
| 6,66 |
| 501 040 |
| 195 504 |
| 369 950 |
| 381 382 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
452 139 €114 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
82 058 €162 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
37 669 €41 % *
Grynasis pelnas (€)
30 094 €32 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 462 €62 % *
Bendras pelningumas (%)
41,04 %-45,34 % *
Grynasis pelningumas (%)
6,66 %-38,22 % *
Nuosavas kapitalas (€)
501 040 €6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
195 504 €-17 % *
Ilgalaikis turtas (€)
369 950 €36 % *
Trumpalaikis turtas (€)
381 382 €-25 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
2
Didžiausia skola
VMI
Bendra nepadengtų skolų suma
51 640,49 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(4)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
2026-05-13eL2-23386-918/20262-39-3-00517-2026-0 | Kreditorius:UAB "Juris LT" Skolininkas:UAB RĄSTAI | Esmė: Dėl piniginio reikalavimo atsiradusio iš sutarties Nutartis: Atsisakyta priimti pareiškimą | Vilniaus miesto apylinkės teismas | 1 | |
2026-05-07eL2-5524-810/20262-39-3-00489-2026-8 | Kreditorius:UAB "Juris LT" Skolininkas:UAB RĄSTAI | Esmė: Dėl piniginio reikalavimo atsiradusio iš sutarties Nutartis: Atsisakyta priimti pareiškimą | Alytaus apylinkės teismas | 1 | |
2024-09-24eL2-24960-1160/20242-39-3-01429-2024-1 | Kreditorius:UAB "Žemtiekimas" Skolininkas:UAB RĄSTAI | Esmė: Dėl piniginio reikalavimo atsiradusio iš sutarties Nutartis: Teismo įsakymas priimtas. | Kauno apylinkės teismas | 1 | |
2024-09-20eL2-24533-1211/20242-39-3-01419-2024-0 | Kreditorius:UAB "Žemtiekimas" Skolininkas:UAB RĄSTAI | Esmė: Dėl piniginio reikalavimo atsiradusio iš sutarties Nutartis: Atsisakyta priimti pareiškimą | Kauno apylinkės teismas | 1 |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
2
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
VOLKSWAGEN. VW TRANSPORTER o. CARAVELLEPirma registracija: 2006-02-09 | Keleivinis automobilis | 1 896,00 cm³ | Dyzelinas | |
VOLKSWAGEN. VW TRANSPORTER o. CARAVELLEPirma registracija: 2006-10-10 | Keleivinis automobilis | 1 896,00 cm³ | Dyzelinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Duomenų nėra
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Negrąžintina subsidija mikroįmonėms 2020 | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (paskolos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. – 2022 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (paskolos) 2020 m. – 2022 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I pusm. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2025 m. I ketv. | |
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Duomenų apie įmonei išduotas licencijas, leidimus, pažymėjus ir kitus licencijavimo dokumentus – nėra.
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Panašios įmonės
Category:
Medienos ruošaComp. code:
302679179Reg. date:
2011-10-21Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
5Category:
Medienos ruošaComp. code:
302728594Reg. date:
2012-02-20Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
4Category:
Medienos ruošaComp. code:
302687311Reg. date:
2011-11-16Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
2Category:
Medienos ruošaComp. code:
302677908Reg. date:
2011-10-19Turnover:
0,5-1 mln. €No. of employees:
5Category:
Medienos ruošaComp. code:
302750968Reg. date:
2012-03-23Turnover:
200-500 tūkst. €No. of employees:
4Aprašymas
Apie UAB RĄSTAI
UAB RĄSTAI buvo įkurta 2011-11-05. Pagrindinė įmonės veikla – Medienos ruoša (02.20.00 - EVRK 2.1), 02.20.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB RĄSTAI pardavimo pajamos buvo 452 139 EUR, grynasis pelnas 30 094 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-14 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 7. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Ažulomio k., Vilniaus g. 7, LT-17100.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: bendrovė turi teisę verstis bet kokia Lietuvos Respublikos teisės aktų neuždrausta veikla (gamybinė veikla, prekyba, paslaugų teikimas)
Visi duomenys apie UAB RĄSTAI yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB RĄSTAI veikla?
UAB RĄSTAI veikla yra: medienos ruoša (02.20.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB RĄSTAI pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB RĄSTAI pajamos buvo 452 139 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB RĄSTAI įmonės vadovas?
UAB RĄSTAI įmonės vadovas yra Valdemar Janovič (Vadovas).
Kokie yra UAB RĄSTAI įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 302683633
PVM mokėtojo kodas: LT100006468818
Registracijos adresas: Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Ažulomio k., Vilniaus g. 7, LT-17100
Koks yra UAB RĄSTAI įmonės kodas?
UAB RĄSTAI įmonės kodas yra 302683633.
Ar UAB RĄSTAI yra patikima įmonė?
UAB RĄSTAI įmonės Pre-Score* reitingas yra D - kas rodo žemą įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB RĄSTAI?
UAB RĄSTAI turi 7 darbuotojus (2026-05-14).
Koks yra UAB RĄSTAI registracijos adresas?
UAB RĄSTAI registracijos adresas yra Šalčininkų r. sav., Šalčininkų sen., Ažulomio k., Vilniaus g. 7, LT-17100.
Ar UAB RĄSTAI turi skolų?
VMI skola: 49 057,82 EUR., SODRA skola: 2 582,67 EUR.

