UAB "RAVA CARGO" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 1 901 415 |
| 457 071 |
| 160 |
| 153 |
| 37 |
| 100,00 |
| 0,01 |
| 34 325 |
| 41 130 |
| 43 610 |
| 31 845 |
| 0,00 |
| 1,20 |
| - |
| - |
| -0,01 |
| -129 |
| 2023 |
|---|
| 267 238 |
| 56 142 |
| 257 |
| 242 |
| 51 |
| 100,00 |
| 0,09 |
| 34 557 |
| 35 903 |
| 40 692 |
| 29 768 |
| -0,02 |
| 1,04 |
| - |
| - |
| 0,11 |
| 283 |
| 2024 |
|---|
| 265 403 |
| 60 182 |
| 431 |
| 349 |
| 79 |
| 100,00 |
| 0,13 |
| 34 905 |
| 48 699 |
| 37 731 |
| 45 873 |
| -0,01 |
| 1,40 |
| - |
| - |
| 0,39 |
| 1 038 |
| 2024 |
|---|
| 265 403 |
| 60 182 |
| 431 |
| 349 |
| 79 |
| 100,00 |
| 0,13 |
| 34 905 |
| 48 699 |
| 37 731 |
| 45 873 |
| -0,01 |
| 1,40 |
| - |
| - |
| 0,39 |
| 1 038 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
265 403 €-1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
60 182 €7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
431 €68 % *
Grynasis pelnas (€)
349 €44 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
79 €55 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,13 %44,44 % *
Nuosavas kapitalas (€)
34 905 €1 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
48 699 €36 % *
Ilgalaikis turtas (€)
37 731 €-7 % *
Trumpalaikis turtas (€)
45 873 €54 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,01 50,00 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,40 34,62 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,39 %254,55 % *
EBIT (€)
1 038 €267 % *
