UAB "Reabisantė" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 34 220 |
| 19 895 |
| 8 588 |
| 8 209 |
| 4 773 |
| 83,85 |
| 23,99 |
| 109 846 |
| 2 744 |
| 92 701 |
| 19 886 |
| 0,54 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 25,13 |
| 8 601 |
| 2023 |
|---|
| 29 865 |
| 14 933 |
| -7 501 |
| -7 501 |
| -3 751 |
| 55,80 |
| -25,12 |
| 102 345 |
| 1 934 |
| 87 894 |
| 16 360 |
| 0,51 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| -25,08 |
| -7 491 |
| 2024 |
|---|
| 32 814 |
| 23 108 |
| 4 672 |
| 4 672 |
| 3 290 |
| 86,93 |
| 14,24 |
| 107 017 |
| 1 208 |
| 83 087 |
| 27 740 |
| 0,74 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 14,26 |
| 4 679 |
| 2024 |
|---|
| 32 814 |
| 23 108 |
| 4 672 |
| 4 672 |
| 3 290 |
| 86,93 |
| 14,24 |
| 107 017 |
| 1 208 |
| 83 087 |
| 27 740 |
| 0,74 |
| 0,01 |
| - |
| - |
| 14,26 |
| 4 679 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
32 814 €10 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
23 108 €55 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 672 €162 % *
Grynasis pelnas (€)
4 672 €162 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 290 €188 % *
Bendras pelningumas (%)
86,93 %55,79 % *
Grynasis pelningumas (%)
14,24 %156,69 % *
Nuosavas kapitalas (€)
107 017 €5 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 208 €-38 % *
Ilgalaikis turtas (€)
83 087 €-5 % *
Trumpalaikis turtas (€)
27 740 €70 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,74 45,10 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,01 -50,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
14,26 %156,86 % *
EBIT (€)
4 679 €162 % *
