UAB "RESIT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 607 337 |
| 75 917 |
| 38 348 |
| 32 595 |
| 4 074 |
| 50,72 |
| 5,37 |
| 114 855 |
| 38 264 |
| 17 884 |
| 134 504 |
| 0,17 |
| 0,33 |
| - |
| - |
| 6,36 |
| 38 631 |
| 2024 |
|---|
| 652 981 |
| 81 623 |
| 17 145 |
| 14 573 |
| 1 822 |
| 50,21 |
| 2,23 |
| 129 428 |
| 50 128 |
| 61 637 |
| 116 396 |
| 0,14 |
| 0,39 |
| - |
| - |
| 2,69 |
| 17 594 |
| 2025 |
|---|
| 752 604 |
| 94 076 |
| 18 614 |
| 15 626 |
| 1 953 |
| 46,45 |
| 2,08 |
| 119 172 |
| 72 212 |
| 50 081 |
| 139 830 |
| 0,12 |
| 0,61 |
| - |
| - |
| 2,61 |
| 19 658 |
| 2025 |
|---|
| 752 604 |
| 94 076 |
| 18 614 |
| 15 626 |
| 1 953 |
| 46,45 |
| 2,08 |
| 119 172 |
| 72 212 |
| 50 081 |
| 139 830 |
| 0,12 |
| 0,61 |
| - |
| - |
| 2,61 |
| 19 658 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
752 604 €15 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
94 076 €15 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
18 614 €9 % *
Grynasis pelnas (€)
15 626 €7 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 953 €7 % *
Bendras pelningumas (%)
46,45 %-7,49 % *
Grynasis pelningumas (%)
2,08 %-6,73 % *
Nuosavas kapitalas (€)
119 172 €-8 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
72 212 €44 % *
Ilgalaikis turtas (€)
50 081 €-19 % *
Trumpalaikis turtas (€)
139 830 €20 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,12 -14,29 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,61 56,41 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,61 %-2,97 % *
EBIT (€)
19 658 €12 % *
