UAB "RETAR" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 18 300 |
| 9 150 |
| 535 |
| 454 |
| 227 |
| 97,01 |
| 2,48 |
| 61 554 |
| 1 151 |
| 7 782 |
| 54 923 |
| 2,94 |
| 0,02 |
| - |
| - |
| 2,92 |
| 535 |
| 2023 |
|---|
| 20 411 |
| 10 206 |
| -2 899 |
| -2 899 |
| -1 450 |
| 67,51 |
| -14,20 |
| 58 655 |
| 2 793 |
| 7 234 |
| 54 214 |
| 2,52 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| -15,38 |
| -3 139 |
| 2024 |
|---|
| 18 573 |
| 9 287 |
| -3 801 |
| -3 801 |
| -1 901 |
| 65,55 |
| -20,47 |
| 54 854 |
| 1 428 |
| 6 836 |
| 49 446 |
| 2,59 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| -24,70 |
| -4 588 |
| 2024 |
|---|
| 18 573 |
| 9 287 |
| -3 801 |
| -3 801 |
| -1 901 |
| 65,55 |
| -20,47 |
| 54 854 |
| 1 428 |
| 6 836 |
| 49 446 |
| 2,59 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| -24,70 |
| -4 588 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
18 573 €-9 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
9 287 €-9 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-3 801 €-31 % *
Grynasis pelnas (€)
-3 801 €-31 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-1 901 €-31 % *
Bendras pelningumas (%)
65,55 %-2,90 % *
Grynasis pelningumas (%)
-20,47 %-44,15 % *
Nuosavas kapitalas (€)
54 854 €-6 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 428 €-49 % *
Ilgalaikis turtas (€)
6 836 €-6 % *
Trumpalaikis turtas (€)
49 446 €-9 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
2,59 2,78 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,03 -40,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
-24,70 %-60,60 % *
EBIT (€)
-4 588 €-46 % *
