UAB "ROKVILA" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 6 516 |
| 6 516 |
| -4 838 |
| -4 838 |
| -4 838 |
| 79,79 |
| -74,25 |
| 2 998 |
| 1 526 |
| 1 000 |
| 3 491 |
| 0,30 |
| 0,51 |
| - |
| - |
| -74,25 |
| -4 838 |
| 2023 |
|---|
| 5 964 |
| 5 964 |
| -3 048 |
| -3 048 |
| -3 048 |
| 55,84 |
| -51,11 |
| -49 |
| 1 197 |
| 667 |
| 443 |
| -0,13 |
| -24,43 |
| - |
| - |
| -51,11 |
| -3 048 |
| 2024 |
|---|
| 7 711 |
| 7 711 |
| 1 468 |
| 1 468 |
| 1 468 |
| 68,55 |
| 19,04 |
| 1 419 |
| 261 |
| 334 |
| 1 204 |
| 0,12 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 19,04 |
| 1 468 |
| 2024 |
|---|
| 7 711 |
| 7 711 |
| 1 468 |
| 1 468 |
| 1 468 |
| 68,55 |
| 19,04 |
| 1 419 |
| 261 |
| 334 |
| 1 204 |
| 0,12 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 19,04 |
| 1 468 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
7 711 €29 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
7 711 €29 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 468 €148 % *
Grynasis pelnas (€)
1 468 €148 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 468 €148 % *
Bendras pelningumas (%)
68,55 %22,76 % *
Grynasis pelningumas (%)
19,04 %137,25 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 419 €2 996 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
261 €-78 % *
Ilgalaikis turtas (€)
334 €-50 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 204 €172 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,12 192,31 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,18 100,74 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
19,04 %137,25 % *
EBIT (€)
1 468 €148 % *
