UAB "RR Invest" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -468 |
| -468 |
| -468 |
| - |
| - |
| 4 113 |
| 1 000 |
| 0 |
| 5 113 |
| - |
| 0,24 |
| - |
| - |
| - |
| -468 |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -608 |
| -608 |
| -608 |
| - |
| - |
| 3 505 |
| 40 000 |
| 0 |
| 43 505 |
| - |
| 11,41 |
| - |
| - |
| - |
| -608 |
| 2024 |
|---|
| 958 456 |
| 720 644 |
| 84 930 |
| 71 430 |
| 53 707 |
| 9,55 |
| 7,45 |
| 74 935 |
| 538 500 |
| 0 |
| 613 435 |
| 0,08 |
| 7,19 |
| - |
| - |
| 8,86 |
| 84 930 |
| 2024 |
|---|
| 958 456 |
| 720 644 |
| 84 930 |
| 71 430 |
| 53 707 |
| 9,55 |
| 7,45 |
| 74 935 |
| 538 500 |
| 0 |
| 613 435 |
| 0,08 |
| 7,19 |
| - |
| - |
| 8,86 |
| 84 930 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
958 456 €- *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
720 644 €- *
Pelnas prieš mokesčius (€)
84 930 €14 069 % *
Grynasis pelnas (€)
71 430 €11 848 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
53 707 €8 933 % *
Bendras pelningumas (%)
9,55 %- *
Grynasis pelningumas (%)
7,45 %- *
Nuosavas kapitalas (€)
74 935 €2 038 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
538 500 €1 246 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
613 435 €1 310 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,08 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
7,19 -36,99 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,86 %- *
EBIT (€)
84 930 €14 069 % *
