UAB "RRLogistics" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2023 |
|---|
| 4 200 |
| 4 200 |
| 3 007 |
| 3 007 |
| 3 007 |
| 89,24 |
| 71,60 |
| 5 507 |
| 3 508 |
| 3 500 |
| 5 515 |
| 0,48 |
| 0,64 |
| - |
| - |
| 89,24 |
| 3 748 |
| 2024 |
|---|
| 50 594 |
| 14 794 |
| 4 226 |
| 4 226 |
| 1 236 |
| 90,50 |
| 8,35 |
| 9 733 |
| 25 537 |
| 12 640 |
| 22 630 |
| -0,06 |
| 2,62 |
| 92,92 |
| 47 010 |
| 90,50 |
| 45 787 |
| 2024 |
|---|
| 50 594 |
| 14 794 |
| 4 226 |
| 4 226 |
| 1 236 |
| 90,50 |
| 8,35 |
| 9 733 |
| 25 537 |
| 12 640 |
| 22 630 |
| -0,06 |
| 2,62 |
| 92,92 |
| 47 010 |
| 90,50 |
| 45 787 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
50 594 €1 105 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
14 794 €252 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
4 226 €41 % *
Grynasis pelnas (€)
4 226 €41 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 236 €-59 % *
Bendras pelningumas (%)
90,50 %1,41 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,35 %-88,34 % *
Nuosavas kapitalas (€)
9 733 €77 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
25 537 €628 % *
Ilgalaikis turtas (€)
12 640 €261 % *
Trumpalaikis turtas (€)
22 630 €310 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,06 -112,50 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,62 309,38 % *
EBITDA marža (%)
92,92 %- *
EBITDA (€)
47 010 €- *
EBIT marža (%)
90,50 %1,41 % *
EBIT (€)
45 787 €1 122 % *
