UAB "Rufesta" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 84 465 |
| 64 477 |
| 13 840 |
| 13 124 |
| 10 018 |
| 37,15 |
| 15,54 |
| 9 629 |
| 2 897 |
| 2 048 |
| 10 478 |
| 0,09 |
| 0,30 |
| - |
| - |
| 16,95 |
| 14 315 |
| 2023 |
|---|
| 66 197 |
| 66 197 |
| 7 903 |
| 7 469 |
| 7 469 |
| 44,11 |
| 11,28 |
| 17 098 |
| 1 203 |
| 1 838 |
| 16 463 |
| 0,23 |
| 0,07 |
| - |
| - |
| 12,31 |
| 8 151 |
| 2024 |
|---|
| 78 799 |
| 78 799 |
| 9 597 |
| 8 960 |
| 8 960 |
| 45,85 |
| 11,37 |
| 26 058 |
| 1 238 |
| 4 663 |
| 22 633 |
| 0,27 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 14,78 |
| 11 646 |
| 2024 |
|---|
| 78 799 |
| 78 799 |
| 9 597 |
| 8 960 |
| 8 960 |
| 45,85 |
| 11,37 |
| 26 058 |
| 1 238 |
| 4 663 |
| 22 633 |
| 0,27 |
| 0,05 |
| - |
| - |
| 14,78 |
| 11 646 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
78 799 €19 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
78 799 €19 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
9 597 €21 % *
Grynasis pelnas (€)
8 960 €20 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
8 960 €20 % *
Bendras pelningumas (%)
45,85 %3,94 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,37 %0,80 % *
Nuosavas kapitalas (€)
26 058 €52 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
1 238 €3 % *
Ilgalaikis turtas (€)
4 663 €154 % *
Trumpalaikis turtas (€)
22 633 €37 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,27 17,39 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,05 -28,57 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
14,78 %20,06 % *
EBIT (€)
11 646 €43 % *
