UAB "RV estate" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 9 962 |
| 9 962 |
| 6 446 |
| 6 124 |
| 6 124 |
| 95,71 |
| 61,47 |
| 14 843 |
| 531 |
| 0 |
| 15 374 |
| 1,49 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 95,71 |
| 9 535 |
| 2024 |
|---|
| 10 051 |
| 8 817 |
| -8 752 |
| -8 752 |
| -7 677 |
| 100,00 |
| -87,08 |
| 6 091 |
| 601 |
| 0 |
| 6 692 |
| 0,61 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| -87,08 |
| -8 752 |
| 2025 |
|---|
| 15 613 |
| 15 613 |
| 5 216 |
| 4 903 |
| 4 903 |
| 100,00 |
| 31,40 |
| 10 994 |
| 10 481 |
| 0 |
| 21 475 |
| 0,70 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 33,41 |
| 5 216 |
| 2025 |
|---|
| 15 613 |
| 15 613 |
| 5 216 |
| 4 903 |
| 4 903 |
| 100,00 |
| 31,40 |
| 10 994 |
| 10 481 |
| 0 |
| 21 475 |
| 0,70 |
| 0,95 |
| - |
| - |
| 33,41 |
| 5 216 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
15 613 €55 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
15 613 €77 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
5 216 €160 % *
Grynasis pelnas (€)
4 903 €156 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
4 903 €164 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
31,40 %136,06 % *
Nuosavas kapitalas (€)
10 994 €81 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
10 481 €1 644 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
21 475 €221 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,70 14,75 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,95 850,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
33,41 %138,37 % *
EBIT (€)
5 216 €160 % *
