UAB "SAAT" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 338 232 |
| 66 977 |
| 10 303 |
| 8 367 |
| 1 657 |
| 56,83 |
| 2,47 |
| 114 393 |
| 71 361 |
| 62 063 |
| 122 567 |
| 0,24 |
| 0,62 |
| - |
| - |
| 3,47 |
| 11 727 |
| 2024 |
|---|
| 504 457 |
| 75 631 |
| 1 202 |
| 788 |
| 118 |
| 45,37 |
| 0,16 |
| 99 887 |
| 95 764 |
| 95 161 |
| 100 490 |
| 0,12 |
| 0,96 |
| - |
| - |
| 0,90 |
| 4 522 |
| 2025 |
|---|
| 463 451 |
| 94 775 |
| 433 |
| 138 |
| 28 |
| 40,83 |
| 0,03 |
| 85 908 |
| 138 437 |
| 76 544 |
| 145 310 |
| 0,11 |
| 1,61 |
| - |
| - |
| 0,62 |
| 2 876 |
| 2025 |
|---|
| 463 451 |
| 94 775 |
| 433 |
| 138 |
| 28 |
| 40,83 |
| 0,03 |
| 85 908 |
| 138 437 |
| 76 544 |
| 145 310 |
| 0,11 |
| 1,61 |
| - |
| - |
| 0,62 |
| 2 876 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
463 451 €-8 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
94 775 €25 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
433 €-64 % *
Grynasis pelnas (€)
138 €-82 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
28 €-76 % *
Bendras pelningumas (%)
40,83 %-10,01 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,03 %-81,25 % *
Nuosavas kapitalas (€)
85 908 €-14 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
138 437 €45 % *
Ilgalaikis turtas (€)
76 544 €-20 % *
Trumpalaikis turtas (€)
145 310 €45 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,11 -8,33 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,61 67,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,62 %-31,11 % *
EBIT (€)
2 876 €-36 % *
