UAB "Salarius" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 0 |
| 0 |
| -5 471 |
| -5 471 |
| -1 830 |
| - |
| - |
| -2 789 |
| 30 184 |
| 1 |
| 27 394 |
| - |
| -10,82 |
| - |
| - |
| - |
| -5 471 |
| 2023 |
|---|
| 28 917 |
| 9 639 |
| 13 968 |
| 13 322 |
| 4 441 |
| 67,30 |
| 46,07 |
| 10 533 |
| 33 094 |
| 0 |
| 43 592 |
| 0,36 |
| 3,14 |
| - |
| - |
| 48,30 |
| 13 968 |
| 2024 |
|---|
| 29 314 |
| 11 189 |
| 7 997 |
| 6 743 |
| 2 574 |
| 65,86 |
| 23,00 |
| 17 276 |
| 38 452 |
| 0 |
| 55 692 |
| 0,59 |
| 2,23 |
| - |
| - |
| 27,29 |
| 7 999 |
| 2024 |
|---|
| 29 314 |
| 11 189 |
| 7 997 |
| 6 743 |
| 2 574 |
| 65,86 |
| 23,00 |
| 17 276 |
| 38 452 |
| 0 |
| 55 692 |
| 0,59 |
| 2,23 |
| - |
| - |
| 27,29 |
| 7 999 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
29 314 €1 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
11 189 €16 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 997 €-43 % *
Grynasis pelnas (€)
6 743 €-49 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 574 €-42 % *
Bendras pelningumas (%)
65,86 %-2,14 % *
Grynasis pelningumas (%)
23,00 %-50,08 % *
Nuosavas kapitalas (€)
17 276 €64 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
38 452 €16 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
55 692 €28 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,59 63,89 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
2,23 -28,98 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
27,29 %-43,50 % *
EBIT (€)
7 999 €-43 % *
