UAB SANI group Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 33 246 |
| 11 082 |
| 4 981 |
| 4 732 |
| 1 577 |
| 54,59 |
| 14,23 |
| 7 955 |
| 759 |
| 756 |
| 7 958 |
| 0,22 |
| 0,10 |
| - |
| - |
| 14,98 |
| 4 981 |
| 2024 |
|---|
| 42 540 |
| 10 742 |
| 13 668 |
| 12 985 |
| 3 279 |
| 60,14 |
| 30,52 |
| 20 940 |
| 5 787 |
| 2 915 |
| 23 812 |
| 0,42 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 31,66 |
| 13 468 |
| 2025 |
|---|
| 44 867 |
| 9 970 |
| 3 342 |
| 3 140 |
| 698 |
| 48,33 |
| 7,00 |
| 24 080 |
| 977 |
| 2 894 |
| 22 163 |
| 0,47 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 8,67 |
| 3 889 |
| 2025 |
|---|
| 44 867 |
| 9 970 |
| 3 342 |
| 3 140 |
| 698 |
| 48,33 |
| 7,00 |
| 24 080 |
| 977 |
| 2 894 |
| 22 163 |
| 0,47 |
| 0,04 |
| - |
| - |
| 8,67 |
| 3 889 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
44 867 €5 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
9 970 €-7 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
3 342 €-76 % *
Grynasis pelnas (€)
3 140 €-76 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
698 €-79 % *
Bendras pelningumas (%)
48,33 %-19,64 % *
Grynasis pelningumas (%)
7,00 %-77,06 % *
Nuosavas kapitalas (€)
24 080 €15 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
977 €-83 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 894 €-1 % *
Trumpalaikis turtas (€)
22 163 €-7 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,47 11,90 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,04 -85,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
8,67 %-72,62 % *
EBIT (€)
3 889 €-71 % *
