UAB Sanil Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 52 350 |
| 35 856 |
| 48 617 |
| 46 186 |
| 31 634 |
| 92,87 |
| 88,23 |
| 52 186 |
| 9 516 |
| 200 |
| 61 502 |
| 0,99 |
| 0,18 |
| - |
| - |
| 92,87 |
| 48 617 |
| 2025 |
|---|
| 31 655 |
| 9 892 |
| 6 719 |
| 6 315 |
| 1 973 |
| 89,30 |
| 19,95 |
| 58 501 |
| 7 149 |
| 150 |
| 65 489 |
| 1,84 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 21,40 |
| 6 775 |
| 2025 |
|---|
| 31 655 |
| 9 892 |
| 6 719 |
| 6 315 |
| 1 973 |
| 89,30 |
| 19,95 |
| 58 501 |
| 7 149 |
| 150 |
| 65 489 |
| 1,84 |
| 0,12 |
| - |
| - |
| 21,40 |
| 6 775 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
31 655 €-40 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
9 892 €-72 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
6 719 €-86 % *
Grynasis pelnas (€)
6 315 €-86 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 973 €-94 % *
Bendras pelningumas (%)
89,30 %-3,84 % *
Grynasis pelningumas (%)
19,95 %-77,39 % *
Nuosavas kapitalas (€)
58 501 €12 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
7 149 €-25 % *
Ilgalaikis turtas (€)
150 €-25 % *
Trumpalaikis turtas (€)
65 489 €6 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
1,84 85,86 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,12 -33,33 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
21,40 %-76,96 % *
EBIT (€)
6 775 €-86 % *
