UAB "SANRO" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 294 038 |
| 55 063 |
| 1 668 |
| 1 585 |
| 297 |
| 35,53 |
| 0,54 |
| 71 201 |
| 117 969 |
| 16 946 |
| 172 224 |
| 0,22 |
| 1,66 |
| - |
| - |
| 0,98 |
| 2 896 |
| 2023 |
|---|
| 421 491 |
| 105 373 |
| 2 561 |
| 2 177 |
| 544 |
| 23,46 |
| 0,52 |
| 73 378 |
| 72 789 |
| 44 634 |
| 101 533 |
| 0,14 |
| 0,99 |
| - |
| - |
| 1,33 |
| 5 605 |
| 2024 |
|---|
| 727 761 |
| 181 940 |
| 9 910 |
| 8 423 |
| 2 106 |
| 19,42 |
| 1,16 |
| 81 800 |
| 112 299 |
| 31 102 |
| 162 997 |
| 0,10 |
| 1,37 |
| - |
| - |
| 2,72 |
| 19 777 |
| 2024 |
|---|
| 727 761 |
| 181 940 |
| 9 910 |
| 8 423 |
| 2 106 |
| 19,42 |
| 1,16 |
| 81 800 |
| 112 299 |
| 31 102 |
| 162 997 |
| 0,10 |
| 1,37 |
| - |
| - |
| 2,72 |
| 19 777 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
727 761 €73 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
181 940 €73 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
9 910 €287 % *
Grynasis pelnas (€)
8 423 €287 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
2 106 €287 % *
Bendras pelningumas (%)
19,42 %-17,22 % *
Grynasis pelningumas (%)
1,16 %123,08 % *
Nuosavas kapitalas (€)
81 800 €11 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
112 299 €54 % *
Ilgalaikis turtas (€)
31 102 €-30 % *
Trumpalaikis turtas (€)
162 997 €61 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,10 -28,57 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
1,37 38,38 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
2,72 %104,51 % *
EBIT (€)
19 777 €253 % *
