UAB "Sansera" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 71 273 |
| 18 707 |
| 16 129 |
| 15 319 |
| 4 021 |
| 100,00 |
| 21,49 |
| 20 765 |
| 14 092 |
| 4 898 |
| 29 959 |
| 0,22 |
| 0,68 |
| - |
| - |
| 22,85 |
| 16 289 |
| 2024 |
|---|
| 80 023 |
| 26 586 |
| 31 746 |
| 30 159 |
| 10 020 |
| 100,00 |
| 37,69 |
| 50 924 |
| 14 168 |
| 6 535 |
| 58 557 |
| 0,55 |
| 0,28 |
| - |
| - |
| 39,78 |
| 31 837 |
| 2025 |
|---|
| 70 505 |
| 27 434 |
| 8 591 |
| 8 024 |
| 3 122 |
| 100,00 |
| 11,38 |
| 58 949 |
| 14 502 |
| 14 655 |
| 58 796 |
| 0,63 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 13,56 |
| 9 557 |
| 2025 |
|---|
| 70 505 |
| 27 434 |
| 8 591 |
| 8 024 |
| 3 122 |
| 100,00 |
| 11,38 |
| 58 949 |
| 14 502 |
| 14 655 |
| 58 796 |
| 0,63 |
| 0,25 |
| - |
| - |
| 13,56 |
| 9 557 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
70 505 €-12 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
27 434 €3 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
8 591 €-73 % *
Grynasis pelnas (€)
8 024 €-73 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
3 122 €-69 % *
Bendras pelningumas (%)
100,00 %0,00 % *
Grynasis pelningumas (%)
11,38 %-69,81 % *
Nuosavas kapitalas (€)
58 949 €16 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
14 502 €2 % *
Ilgalaikis turtas (€)
14 655 €124 % *
Trumpalaikis turtas (€)
58 796 €0 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,63 14,55 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,25 -10,71 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
13,56 %-65,91 % *
EBIT (€)
9 557 €-70 % *
