UAB "Santdar" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 335 998 |
| 111 999 |
| 1 896 |
| 1 612 |
| 537 |
| 28,55 |
| 0,48 |
| 42 878 |
| 55 817 |
| 18 589 |
| 80 106 |
| 0,07 |
| 1,30 |
| - |
| - |
| 0,57 |
| 1 900 |
| 2024 |
|---|
| 262 016 |
| 95 977 |
| 9 734 |
| 9 247 |
| 3 387 |
| 34,02 |
| 3,53 |
| 52 126 |
| 42 344 |
| 9 425 |
| 85 045 |
| 0,16 |
| 0,81 |
| - |
| - |
| 3,72 |
| 9 734 |
| 2025 |
|---|
| 332 235 |
| 165 291 |
| 2 387 |
| 1 490 |
| 741 |
| 22,17 |
| 0,45 |
| 53 615 |
| 30 038 |
| 30 392 |
| 52 522 |
| 0,07 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 1,71 |
| 5 681 |
| 2025 |
|---|
| 332 235 |
| 165 291 |
| 2 387 |
| 1 490 |
| 741 |
| 22,17 |
| 0,45 |
| 53 615 |
| 30 038 |
| 30 392 |
| 52 522 |
| 0,07 |
| 0,56 |
| - |
| - |
| 1,71 |
| 5 681 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
332 235 €27 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
165 291 €72 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
2 387 €-75 % *
Grynasis pelnas (€)
1 490 €-84 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
741 €-78 % *
Bendras pelningumas (%)
22,17 %-34,83 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,45 %-87,25 % *
Nuosavas kapitalas (€)
53 615 €3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
30 038 €-29 % *
Ilgalaikis turtas (€)
30 392 €222 % *
Trumpalaikis turtas (€)
52 522 €-38 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,07 -56,25 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,56 -30,86 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
1,71 %-54,03 % *
EBIT (€)
5 681 €-42 % *
