UAB Santonika
KopijuotiRekvizitai
Teisinis statusas
VeikiantisĮmonės kodas
PVM kodas
Įmonės registracijos data
2015-07-28Įmonės vadovas/atstovas
Įstatinis kapitalas
14 928 000,00 EURVeiklos sritis
Farmacinių preparatų gamyba (21.20.00 - EVRK 2.1)Kontaktai
Įmonės registracijos adresas
Svarbu: Pre-Score yra UAB SCORIFY nuomonė, išreikšta naudojant nustatytą ir apibrėžtą vertinimo skalę. SCORIFY nuomonė nebūtinai turi sutapti su kreditorių ar pačios įmonės nuomone apie jos finansinį patikimumą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
C
VidutinisPatikimumas
Sąžininga verslo paskola
Skolinkis verslui iki 50 000 € be užstatoDaugiau informacijos rasite www.sodra.lt
Darbuotojų skaičius
31* per paskutinius metus
Vidutinis atlyginimas
4 266,16 €* per paskutinius metus
Įsiskolinimai
Skolų nėra* per paskutinius metus
Pajamos
592 811 €Kreditingumo ataskaita
25
Informaciniai šaltiniaiVerslo sąsajos
8
SąsajosIšsamus monitoringas
34
Užfiksuoti įvykiai per metusPanašios įmonės
1
Panašių įmoniųPerteklinės grąžos modelio skaičiavimuose yra naudojami pagrindiniai pelningumo bei augimo rodikliai, kurie yra vertinami ir analizuojant įmonės finansinę būklę.
Įmonės vertė padeda:
- Sužinoti, ar atsipirko investicijos į verslą.
- Palyginti savo, konkurentų ar verslo partnerių įmonių vertę.
- Sustiprinti derybinę poziciją įmonės pirkimo ar pardavimo atveju.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Įmonės vertė
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPagrindiniai finansiniai rodikliai, vertinami skaičiuojant kredito limitą, yra:
- Materialioji nuosavybė.
- Apyvartinis kapitalas.
- Pardavimai.
- Efektyvumo rodikliai.
- Pelningumo rodikliai.
- Likvidumo rodikliai.
Kredito limitas Jums padės:
- Preliminariai įsivertinti savo kreditavimo galimybes prieš imant paskolą ar perkant turtą išsimokėtinai (pvz. įrangą ar automobilį).
- Greitai ir paprastai įvertinti verslo partnerių finansines galimybes parduodant jiems prekes ar paslaugas taikant atidėtą mokėjimą.
Plačiau apie SCORIFY www.scorify.ai
Kredito limitas
ApskaičiuotaUAB Santonika finansiniai rodikliai
EBITDA marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedEBIT marža (%)
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 6 316 694 |
| 55 688 |
| -2 184 084 |
| -2 184 152 |
| -19 256 |
| 7,25 |
| -34,58 |
| 10 692 172 |
| 745 772 |
| 3 121 747 |
| 8 262 070 |
| 2024 |
|---|
| 3 526 626 |
| 50 187 |
| -2 282 925 |
| -2 283 088 |
| -32 490 |
| 12,36 |
| -64,74 |
| 8 409 084 |
| 583 282 |
| 2 739 063 |
| 6 635 314 |
| 2025 |
|---|
| 592 811 |
| 16 573 |
| -4 349 809 |
| -4 349 167 |
| -121 587 |
| -231,90 |
| -733,65 |
| 3 279 951 |
| 663 780 |
| 2 375 074 |
| 1 533 663 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimited| 2025 |
|---|
| 592 811 |
| 16 573 |
| -4 349 809 |
| -4 349 167 |
| -121 587 |
| -231,90 |
| -733,65 |
| 3 279 951 |
| 663 780 |
| 2 375 074 |
| 1 533 663 |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPajamos (€)
2025
Pajamos (€)
592 811 €-83 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
16 573 €-67 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
-4 349 809 €-91 % *
Grynasis pelnas (€)
-4 349 167 €-90 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-121 587 €-274 % *
Bendras pelningumas (%)
-231,90 %-1 976,21 % *
Grynasis pelningumas (%)
-733,65 %-1 033,23 % *
Nuosavas kapitalas (€)
3 279 951 €-61 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
663 780 €14 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 375 074 €-13 % *
Trumpalaikis turtas (€)
1 533 663 €-77 % *
Kredito istorija
Nepadengtų skolų skaičius
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedBendra nepadengtų skolų suma
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKreditingumo ataskaita
Nepadengtų skolų skaičius
0
Didžiausia skola
-
Bendra nepadengtų skolų suma
0,00 €
Seniausia nepadengta skola
-
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Kreditorius/šaltinis | Skolos suma | Skolos atsiradimo data / mokėjimo data | Skolos tipas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Teismai
Atsakovas
(0)
Ieškovas
(0)
Trečioji šalis
(0)
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
Data, bylos/proceso nr. | Teismo dalyviai | Bylos esmė/nutartis | Teismas | Posėdžiai | Daugiau |
|---|---|---|---|---|---|
| - | - | - | - | - | - |
ESG duomenys
Bendrovės buveinės pastato energinis naudingumas
Daugiau informacijos: https://www.ssva.lt
Energinis naudingumas
Transporto priemonės
Bendra įmonės klasė pagal transporto priemonių CO²
Aukščiausiai žalumo klasei yra priskiriamas įmonės automobilių parkas, kuriame vienas automobilis išmeta vidutiniškai ne daugiau nei 120 g/km CO2.
Didžiausias ekologiškumas
Mažiausias ekologiškumas
Transporto priemonės
KLASĖ
KIEKIS
Bendras kiekis
7
Žaliasis indeksas | Markė, modelis | Kategorija | Darbinis tūris | Degalai |
|---|---|---|---|---|
VOLKSWAGEN. VW GOLFPirma registracija: 2020-06-25 | Keleivinis automobilis | 1 498,00 cm³ | Benzinas | |
VOLKSWAGEN. VW CADDYPirma registracija: 2016-07-12 | Keleivinis automobilis | 1 968,00 cm³ | Dyzelinas | |
TOYOTA TOYOTA COROLLAPirma registracija: 2021-05-11 | Keleivinis automobilis | 1 490,00 cm³ | Benzinas | |
TOYOTA TOYOTA COROLLAPirma registracija: 2022-08-24 | Keleivinis automobilis | 1 490,00 cm³ | Benzinas | |
TOYOTA TOYOTA YARIS CROSSPirma registracija: 2022-05-12 | Keleivinis automobilis | 1 490,00 cm³ | Benzinas |
Prekių ženklai
Bendrovės registruoti prekių ženklai
Ženklo vizualizacija | Prekės ženklas | Tipas | Paraiškos Nr. | Registracijos Nr. | Galioja iki | Statusas |
|---|---|---|---|---|---|---|
SANTONIKA | Grafinis | 2016 0598 | 74293 | 2036-03-14 | Registruotas |
Vieši duomenys
Valstybės parama verslui
Institucija | Paramos priemonė |
|---|---|
Subsidijos už darbo vietų išsaugojimą | |
Subsidijos už prastovas 2020-2021 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. | |
ILTE verslo skatinimo priemonės (suteiktos garantijos) 2020 m. | |
Covid 19 pagalbos priemonės (subsidijos, kompensacijos) 2020 m. – 2022 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedVieša neigiama informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Grupės darbuotojų atleidimas (įspėtų darbuotojų skaičius, pranešimo data) | |
VMI informacija dėl atsiskaitymo grynaisiais pinigais | |
VPT informacija apie nepatikimus tiekėjus | |
VPT informacija apie melagingą informaciją pateikusius tiekėjus | |
VPT informacija apie galimą diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedKita informacija
Šaltinis | Informacija |
|---|---|
Eksportuotojų duomenų bazės "B2Lithuania" duomenys | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi mokesčių mokėtojai neįskaitant akcizų ir PVM 2021 m. | |
Didžiausi GPM mokėtojai 2021 m. | |
Didžiausi PM mokėtojai 2021 m. |
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedLicencijos
Licencijos, pažymėjimai, leidimai, kiti licencijavimo dokumentai
Registracijos numeris | Galiojimo terminas Nuo / Iki | Licenciją išduodanti institucija | Tipas | Rūšis |
|---|---|---|---|---|
29-24-2548 2023-07-25 | 2023-08-03 / 2024-08-02 | Kauno miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
29-24-2548 2023-07-25 | 2023-08-03 / 2024-08-03 | Kauno miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
29-24-1643 2018-08-03 | 2018-08-03 / 2023-08-03 | Kauno miesto savivaldybės administracija | Leidimas | Leidimas įrengti išorinę reklamą |
NM-164 2018-04-26 | 2018-04-26 / Nenurodyta | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas vykdyti veiklą, susijusią su nuodingosiomis medžiagomis |
BSV.10-4651(16.5.9. 10.14)-6123-17-268 2017-04-28 | 2017-04-28 / 2018-04-29 | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos | Leidimas | Leidimas įsigyti, parduoti ar kitaip perleisti nuodingąją medžiagą |
Viešieji pirkimai
Laimėtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Skelbtų konkursų skaičius
0* per paskutinius metusSutarčių vertė
0 €Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Data | Pirkėjas/pardavėjas | Suma | Projektas |
|---|---|---|---|
- | - | - | - |
Straipsnių archyvas
Šaltinis | Straipsnis | Data |
|---|---|---|
BNS naujienos
Naudokitės neribotai
su Freemium unlimitedPanašios įmonės
Įmonės pavadinimas | Veiklos sritis | Statusas | Reg. data | Pajamos | Darbuotojų sk. |
|---|---|---|---|---|---|
UAB "BIOFABRIKAS" Ukmergės r. sav., Deltuvos sen., Statikų k., Statikų g. 9, LT-20123, 182705844 | Farmacinių preparatų gamyba | Veikiantis | 1990-11-16 | 1,5-2 mln. € | 25 |
Category:
Farmacinių preparatų gamybaComp. code:
182705844Reg. date:
1990-11-16Turnover:
1,5-2 mln. €No. of employees:
25Aprašymas
Apie UAB Santonika
UAB Santonika buvo įkurta 2015-07-28. Pagrindinė įmonės veikla – Farmacinių preparatų gamyba (21.20.00 - EVRK 2.1), 21.20.00. Bendrovė valdoma 1 akcininko, atstovavimo teisė – Vienasmenis atstovavimas, o teisinis statusas yra Veikiantis.2025 metais UAB Santonika pardavimo pajamos buvo 592 811 EUR, grynasis pelnas -4 349 167 EUR. SODRA duomenimis 2026-05-16 įmonėje dirbančių darbuotojų skaičius: 31. Bendrovės buveinės registracijos adresas – Kaunas, Veiverių g. 134B, LT-46353.
Įmonės veiklos tikslai, nurodyti juridinių asmenų registre: Siekti pelno efektyviai ir produktyviai vykdant ūkinę komercinę veiklą. Pagrindinė Bendrovės veikla yra pagrindinių vaistų pramonės gaminių gamyba, farmacinių preparatų gamyba, kitų, niekur nepriskirtų produktų gamyba bei visa kita su tuo susijusi veikla ir paslaugų teikimas
Visi duomenys apie UAB Santonika yra atnaujinami kasdien ir atitinka pirminį duomenų šaltinį.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Santonika veikla?
UAB Santonika veikla yra: farmacinių preparatų gamyba (21.20.00 - evrk 2.1).
Kokios yra UAB Santonika pajamos?
Paskutiniais turimais duomenimis, UAB Santonika pajamos buvo 592 811 EUR (2025 m.).
Kas yra UAB Santonika įmonės vadovas?
UAB Santonika įmonės vadovas yra Rolandas Kiškis (Generalinis direktorius).
Kokie yra UAB Santonika įmonės rekvizitai?
Įmonės kodas: 304075359
PVM mokėtojo kodas: LT100009652114
Registracijos adresas: Kaunas, Veiverių g. 134B, LT-46353
Koks yra UAB Santonika įmonės kodas?
UAB Santonika įmonės kodas yra 304075359.
Ar UAB Santonika yra patikima įmonė?
UAB Santonika įmonės Pre-Score* reitingas yra C - kas rodo vidutinį įmonės patikimumą.
* Pre-Score - tai mūsų partnerio, SCORIFY sukurtas statistinis prognozavimo modelis, grįstas atviraisiais įmonių duomenis. Pre-Score prognozuoja įmonės bankroto tikimybę per ateinančius 12 mėnesių. Remiantis visais apie įmonę prieinamais duomenimis (ne tik atviraisiais), įsipareigojimų vykdymo tikimybę apskaičiuoja SCORIFY GOscore reitingas, kurį rasite įmonės kreditingumo ataskaitoje.Kiek darbuotojų dirba UAB Santonika?
UAB Santonika turi 31 darbuotoją (2026-05-16).
Koks yra UAB Santonika registracijos adresas?
UAB Santonika registracijos adresas yra Kaunas, Veiverių g. 134B, LT-46353.
Ar UAB Santonika turi skolų?
UAB Santonika neturi skolų VMI ar SODRA institucijoms.

