UAB "Santrus" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 77 238 |
| 38 619 |
| 12 690 |
| -12 690 |
| -6 345 |
| -16,23 |
| -16,43 |
| 1 911 |
| 19 630 |
| 14 563 |
| 6 527 |
| -0,17 |
| 10,27 |
| -13,02 |
| -10 058 |
| -16,23 |
| -12 535 |
| 2023 |
|---|
| 108 813 |
| 54 407 |
| 12 139 |
| -12 139 |
| -6 070 |
| -10,97 |
| -11,16 |
| -10 228 |
| 44 519 |
| 27 135 |
| 6 506 |
| -0,35 |
| -4,35 |
| -8,06 |
| -8 773 |
| -10,97 |
| -11 939 |
| 2024 |
|---|
| 137 925 |
| 68 963 |
| 11 322 |
| 11 322 |
| 5 661 |
| 8,48 |
| 8,21 |
| 1 098 |
| 9 588 |
| 2 896 |
| 7 334 |
| -0,02 |
| 8,73 |
| 10,68 |
| 14 735 |
| 8,48 |
| 11 692 |
| 2024 |
|---|
| 137 925 |
| 68 963 |
| 11 322 |
| 11 322 |
| 5 661 |
| 8,48 |
| 8,21 |
| 1 098 |
| 9 588 |
| 2 896 |
| 7 334 |
| -0,02 |
| 8,73 |
| 10,68 |
| 14 735 |
| 8,48 |
| 11 692 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
137 925 €27 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
68 963 €27 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
11 322 €-7 % *
Grynasis pelnas (€)
11 322 €193 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
5 661 €193 % *
Bendras pelningumas (%)
8,48 %177,30 % *
Grynasis pelningumas (%)
8,21 %173,57 % *
Nuosavas kapitalas (€)
1 098 €111 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
9 588 €-78 % *
Ilgalaikis turtas (€)
2 896 €-89 % *
Trumpalaikis turtas (€)
7 334 €13 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,02 94,29 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
8,73 300,69 % *
EBITDA marža (%)
10,68 %232,51 % *
EBITDA (€)
14 735 €268 % *
EBIT marža (%)
8,48 %177,30 % *
EBIT (€)
11 692 €198 % *
