UAB "Santvara" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 1 653 689 |
| 329 420 |
| 26 632 |
| 22 635 |
| 4 509 |
| 7,49 |
| 1,37 |
| 91 782 |
| 330 821 |
| 165 087 |
| 257 516 |
| -0,04 |
| 3,60 |
| - |
| - |
| 1,61 |
| 26 632 |
| 2024 |
|---|
| 2 379 583 |
| 281 607 |
| 45 375 |
| 38 507 |
| 4 557 |
| 7,09 |
| 1,62 |
| 130 288 |
| 296 521 |
| 134 304 |
| 299 410 |
| 0,00 |
| 2,28 |
| - |
| - |
| 1,91 |
| 45 389 |
| 2025 |
|---|
| 3 283 200 |
| 304 000 |
| 18 778 |
| 15 004 |
| 1 389 |
| 4,88 |
| 0,46 |
| 145 293 |
| 681 223 |
| 248 763 |
| 577 038 |
| 0,00 |
| 4,69 |
| - |
| - |
| 0,68 |
| 22 226 |
| 2025 |
|---|
| 3 283 200 |
| 304 000 |
| 18 778 |
| 15 004 |
| 1 389 |
| 4,88 |
| 0,46 |
| 145 293 |
| 681 223 |
| 248 763 |
| 577 038 |
| 0,00 |
| 4,69 |
| - |
| - |
| 0,68 |
| 22 226 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
3 283 200 €38 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
304 000 €8 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
18 778 €-59 % *
Grynasis pelnas (€)
15 004 €-61 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
1 389 €-70 % *
Bendras pelningumas (%)
4,88 %-31,17 % *
Grynasis pelningumas (%)
0,46 %-71,60 % *
Nuosavas kapitalas (€)
145 293 €12 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
681 223 €130 % *
Ilgalaikis turtas (€)
248 763 €85 % *
Trumpalaikis turtas (€)
577 038 €93 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
0,00 - *
Skolos / nuosavybės rodiklis
4,69 105,70 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
0,68 %-64,40 % *
EBIT (€)
22 226 €-51 % *
