UAB "Sanvela" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2023 |
|---|
| 0 |
| - |
| 0 |
| 0 |
| - |
| - |
| - |
| 2 500 |
| 0 |
| 0 |
| 2 500 |
| - |
| 0,00 |
| - |
| - |
| - |
| 0 |
| 2024 |
|---|
| 3 200 |
| 3 200 |
| 1 601 |
| 1 361 |
| 1 361 |
| 69,13 |
| 42,53 |
| 60 361 |
| 1 753 |
| 0 |
| 62 114 |
| 18,86 |
| 0,03 |
| - |
| - |
| 69,13 |
| 2 212 |
| 2025 |
|---|
| 4 300 |
| 4 300 |
| 1 918 |
| -1 918 |
| -1 918 |
| 70,65 |
| -44,60 |
| 58 443 |
| 5 434 |
| 0 |
| 63 877 |
| 13,59 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 70,65 |
| 3 038 |
| 2025 |
|---|
| 4 300 |
| 4 300 |
| 1 918 |
| -1 918 |
| -1 918 |
| 70,65 |
| -44,60 |
| 58 443 |
| 5 434 |
| 0 |
| 63 877 |
| 13,59 |
| 0,09 |
| - |
| - |
| 70,65 |
| 3 038 |
Pajamos (€)
2025
Pajamos (€)
4 300 €34 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
4 300 €34 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
1 918 €20 % *
Grynasis pelnas (€)
-1 918 €-241 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
-1 918 €-241 % *
Bendras pelningumas (%)
70,65 %2,20 % *
Grynasis pelningumas (%)
-44,60 %-204,87 % *
Nuosavas kapitalas (€)
58 443 €-3 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
5 434 €210 % *
Ilgalaikis turtas (€)
0 €- *
Trumpalaikis turtas (€)
63 877 €3 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
13,59 -27,94 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
0,09 200,00 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
70,65 %2,20 % *
EBIT (€)
3 038 €37 % *
