UAB "SAPROMAG" Finansai - pajamos, pelnas
EBITDA marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimisEBIT marža (%)
Registruokitės ir
naudokitės Okredo duomenimis| Rodiklis |
|---|
| Pajamos (€) |
| Pardavimai vienam darbuotojui (€) |
| Pelnas prieš mokesčius (€) |
| Grynasis pelnas (€) |
| Pelnas vienam darbuotojui (€) |
| Bendras pelningumas (%) |
| Grynasis pelningumas (%) |
| Nuosavas kapitalas (€) |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€) |
| Ilgalaikis turtas (€) |
| Trumpalaikis turtas (€) |
| Apyvartinio kapitalo poreikis |
| Skolos / nuosavybės rodiklis |
| EBITDA marža (%) |
| EBITDA (€) |
| EBIT marža (%) |
| EBIT (€) |
| 2022 |
|---|
| 10 983 |
| 7 789 |
| -6 853 |
| -6 853 |
| -4 860 |
| 39,92 |
| -62,40 |
| -26 951 |
| 68 870 |
| 3 899 |
| 38 020 |
| -2,81 |
| -2,56 |
| - |
| - |
| -62,40 |
| -6 853 |
| 2023 |
|---|
| 39 888 |
| 18 553 |
| 3 785 |
| 3 785 |
| 1 760 |
| 57,76 |
| 9,49 |
| -23 166 |
| 74 166 |
| 2 715 |
| 48 285 |
| -0,65 |
| -3,20 |
| - |
| - |
| 9,49 |
| 3 785 |
| 2024 |
|---|
| 20 260 |
| 18 252 |
| 7 317 |
| 7 317 |
| 6 592 |
| 58,19 |
| 36,12 |
| -15 849 |
| 60 650 |
| 1 532 |
| 43 269 |
| -0,86 |
| -3,83 |
| - |
| - |
| 36,12 |
| 7 317 |
| 2024 |
|---|
| 20 260 |
| 18 252 |
| 7 317 |
| 7 317 |
| 6 592 |
| 58,19 |
| 36,12 |
| -15 849 |
| 60 650 |
| 1 532 |
| 43 269 |
| -0,86 |
| -3,83 |
| - |
| - |
| 36,12 |
| 7 317 |
Pajamos (€)
2024
Pajamos (€)
20 260 €-49 % *
Pardavimai vienam darbuotojui (€)
18 252 €-2 % *
Pelnas prieš mokesčius (€)
7 317 €93 % *
Grynasis pelnas (€)
7 317 €93 % *
Pelnas vienam darbuotojui (€)
6 592 €275 % *
Bendras pelningumas (%)
58,19 %0,74 % *
Grynasis pelningumas (%)
36,12 %280,61 % *
Nuosavas kapitalas (€)
-15 849 €32 % *
Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai (€)
60 650 €-18 % *
Ilgalaikis turtas (€)
1 532 €-44 % *
Trumpalaikis turtas (€)
43 269 €-10 % *
Apyvartinio kapitalo poreikis
-0,86 -32,31 % *
Skolos / nuosavybės rodiklis
-3,83 -19,69 % *
EBITDA marža (%)
-EBITDA (€)
-EBIT marža (%)
36,12 %280,61 % *
EBIT (€)
7 317 €93 % *
